Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

YAPI Dergisi Ücretsiz Tablet Uygulamasıyla Dilediğiniz Her An Yanınızda

Haziran 2016 tarihinden itibaren Seranit Grup’un bir yıl süreyle sponsor olduğu, YAPI Mimarlık, Tasarım, Kültür ve Sanat Dergisi’nin tablet uygulaması, Android işletim sistemli tabletlerden ve iOs işletim sistemli iPad’lerden ücretsiz olarak okunabiliyor ve dijital olarak arşivlenebiliyor.

yapı.com.tr
YAPI Dergisi Ücretsiz Tablet Uygulamasıyla Dilediğiniz Her An Yanınızda

“Yapı Dünyasının Bilgi Merkezi” Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) tarafından yayımlanan ve 43 yılı geride bırakan köklü dergisi “YAPI Mimarlık, Tasarım, Kültür ve Sanat”ın dijital versiyonu 2014 yılından beri dijital platformlardan da okuyucularıyla buluşuyordu. Derginin tablet uygulamasının sponsorluğunu Haziran 2016/415. sayısından başlayarak Seranit Grup üstlendi. Mimarlık kültürü alanında arşiv niteliği taşıyan YAPI Dergisi’nin dijital versiyonunda, elektronik ortamın olanaklarıyla daha fazla fotoğraf ve çizime erişilebilirken haberi yayımlanan bazı etkinlikleri dergiden (videoları aracılığıyla) izlemek ya da yapıları/projeleri videoları eşliğinde gezmek olanaklı.  

Derginin tablet uygulaması Android işletim sistemli (uyumlu telefonlardan), tabletlerden ve iOs işletim sistemli iPad’lerden ücretsiz olarak okunabiliyor. YAPI Dergisi'nde çevre, şehircilik, mimarlık kuramı ve tarihi, proje - uygulama, teknoloji ve malzeme, tasarım ve sanat konuları geniş bir yelpazede ele alınıyor. YAPI ayrıca her yıl düzenli olarak okurlarına Yapıda Ekoloji, Yapı Fuarı İstanbul, Yapıda Ürün (Ürün, Malzeme ve Uygulama) ile İçmimarlık ekleri hediye ediyor. Bu eklere de okuyucular tablet uygulamasından ücretsiz olarak ulaşabiliyor.

Türkiye’de geniş bir coğrafyaya ve çok geniş bir yelpazeye yayılan, çok farklı sektörlerden gelen okuyucu profili, içeriğini belirleyen konuların beslendiği alanların çeşitliliği, çok katılımlı bir yayın oluşu, 43 yıldır Türkiye’deki mimarlık ürünlerini aksatmadan yayımlayarak Türkiye Mimarlık Panoraması çizmesi, bu bağlamda belge ve kaynak değeri taşıması YAPI Dergisi’nin öne çıkan özelliklerinden. Derginin dijital versiyonu özellikle, yer sıkıntısı olmaksızın dergiyi arşivlemek isteyenler için vazgeçilmez bir seçenek haline geliyor.

Tirajı 12.000’i bulan Yapı Dergisi 9.000 aboneye ve 3.000 bayi, kitabevi satış rakamına sahip. 

http://www.yapi.com.tr/haberler/yapi-dergisi-ucretsiz-tablet-uygulamasiyla-dilediginiz-her-an-yaninizda_145443.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!