Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

YAPI KATALOĞU 120.000' in üzerinde kişiye ulaşıyor!

39 yıldan bu yana düzenli olarak yayımlanan ve farklı platformlardaki yeni yapısıyla yapı sektörünün vazgeçilmez başvuru kaynağı olan Yapı Kataloğu, malzeme sektöründeki yeni ürünleri ve gelişmeleri en etkin şekilde tanıtmak için artık dijital dünyanın olanaklarını da kullanıyor.

YAPI KATALOĞU 120.000' in üzerinde kişiye ulaşıyor!

Katalog, iPhone ve iPad’in yanısıra Android uygulamasıyla da mobil platformlardan binlerce malzeme, ürün ve firma bilgisine istenilen yerden ulaşma olanağı da sunuyor.

Rakamlarla Yapı Kataloğu...

Aylık tekil 80.000 kullanıcısı olan yapikatalogu.com’un aylık sayfa görüntülenme sayısı 300.000’i buluyor. Her sene 10.000 adet basılarak dağıtımı yapılan Yapı Kataloğu, harici bellekler ile e-katalog formatında 3.000 kişiye ulaşıyor. Yayına açıldığı 2011 yılından bugüne dek her geçen gün artan Yapı Kataloğu iPhone, iPad ve Android mobil uygulamaların kullanıcı sayısı ise 30.000’i aşmış durumda...Katalogda yer almak için

Firmalar, Yapı Kataloğu’nda “Üyelik Sistemi” ile yer alabiliyor. Malzeme, ürün ve hizmet üreticileri üyelik modeli ile diledikleri kadar ürünü tanıtabiliyor, farklı üyelik modelleriyle farklı platformlardaki dijital reklam olanaklarını da kullanarak görünürlüklerini artırabiliyor.
Firmalara üyelik sistemi ile; basılı katalogda sütun bazlı, yapikatalogu.com
ve mobil uygulamalardaki ürün sayfalarında ayrıntılı bilgi eşliğinde tanıtım olanakları sunuluyor. Firmalar, dijital platformun olanaklarıyla hedef kitleleri ile interaktif bir ilişki kurma avantajını yakalayabiliyor. Hem üyelik sistemiyle hem de ekstra reklam seçenekleriyle profesyonel veya son kullanıcı ile etkin bir şekilde buluşma olanağı sağlanıyor.Yapı Kataloğu Tanıtım Platformları
www.yapikatalogu.com

yapikatalogu.com üzerinden yapı sektörüne hizmet veren 2.000’i aşkın firmanın iletişim bilgilerine ve hizmetlerine, 7.000 markaya, 30.000’e yakın ürünün fotoğraflarına, uygulama detaylarına ve broşürlerine online ulaşmak mümkün. Kullanıcılar üretici firmalarla doğrudan temasa geçerek “Detaylı Ürün Bilgi ve Teklif Talep Formu” ile teklif ve bilgi talebinde bulunabiliyor.

YK - Mobil Uygulamalar

Alanında pek çok ilki gerçekleştiren, dünya ölçeğinde inovatif projeleri hayata geçirerek yapı dünyasına sunan Yapı-Endüstri Merkezi,2011 yılında Türkiye’nin en kapsamlı ürün ve malzeme kataloğu Yapı Kataloğu’nun mobil uygulamasını hayata geçirdi. Bu uygulama, sektör profesyonelleriyle birlikte bu alana ilgi duyan tüm kullanıcılara sektördeki ürün ve hizmetlere tek tıkla istedikleri yerden ulaşma olanağı sağlıyor.

Yapı Kataloğu’nun mobil uygulaması, iPhone ve iPad için iTunes  ile App Store’dan, Android işlemcili akıllı telefonlara ise Google Play üzerinden ücretsiz olarak indiriliyor.

Yapı Kataloğu mobil uygulamasında kullanıcıların aradıkları bilgiye en hızlı şekilde ulaşması için kullanımı kolay bir uygulama tasarlandı. Kullanıcı mobil katalogda yer alan ürün, malzeme ve hizmet bilgilerine, ürünü çağrıştıran anahtar kelimeler, ürün veya firma adı ile ulaşabiliyor ve firmalarla doğrudan iletişime geçebiliyor. Mobil uygulamada her bir ürün tanıtım metinleri, kullanım alanları, teknik özellikleri, uygulama detay ve fotoğraflarıyla yer alıyor. Ayrıca aranan ürüne dair detaylı bilgi almak için “Detaylı Bilgi / Teklif Talep Formu” ile uygulama üzerinden ilgili firmaya doğrudan ulaşma ve teklif talep etme veya doğrudan arama olanağı da sağlanıyor.

Yapı Kataloğu - Basılı Katalog

Her yıl Mayıs ayında Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul’da dağıtımına başlanan katalog, binlerce yapı profesyoneline YEM tarafından ücretsiz olarak ulaştırılıyor.

Yapı Kataloğu - e-katalog

Yapı Kataloğu’nun e-katalog versiyonu 2010 yılından itibaren harici bellek ile birlikte sektör profesyonellerinin kullanımına sunuldu.Yapı Kataloğu’nu Satın Almak İçin

Yapı Kataloğu 2012 basılı katalog ve harici belleği YEM Kitabevleri ya da
www.yemkitabevi.com üzerinden satın alınabilir.

Bu haber, Yapıda Ürün 2012 ekinde yayımlanmıştır.

http://www.yapi.com.tr/haberler/yapi-katalogu-120-000-in-uzerinde-kisiye-ulasiyor_102141.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!