Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Yıldız Entegre'den Soft Series Koleksiyonu

Yıldız Entegre’nin ilhamını doğadan alarak Soft Series koleksiyonu ile 7 mm kalınlığında ürettiği parkeleri, fiyat-kalite uyumunun yanısıra daha genç ve her mekana uyum sağlayacak renk imkanı sunuyor.

yapi.com.tr
Yıldız Entegre'den Soft Series Koleksiyonu

Ürün gamını “Yıldız Home, Yıldız Trend ve Yıldız Master” çatı markaları altında toplayan Yıldız Entegre, 2019 yılının ilk yeniliğini parke serisinde yaptı. Secret Of The Tones’un baş harflerinden oluşan yeni Soft Series markasını piyasaya süren Yıldız Entegre, Türkiye’nin 7 mm kalınlığında tek parke üreticisi oldu.

Soft Series ile tüketiciler için yepyeni bir seçenek sunduklarını söyleyen Yıldız Entegre Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Ercan Şahin, “Yıldız Entegre olarak beş nesildir süregelen deneyim ve bilgimizi yüksek standartta üretim yaparak kullanıyoruz ve rakiplerimizden farklılaşıyoruz. İçinde bulunduğumuz dünya artık yepyeni bir müşteri deneyimi gerektiriyor. Biz de tüm paydaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak, seçimlerinde yardımcı olmak için tamamen doğadan esinlenerek tasarladığımız Soft Series adlı markamızı tüketicilerimizin kullanımına sunduk” dedi.

Koleksiyonun İlham Kaynağı Doğa
Yeni parke markalarının bir parkede olması gereken tüm özelliklere sahip olduğunu belirten Şahin, “Yıldız Entegre olarak hedefimiz, tüketicilerimize uygun fiyatlı, sağlıklı ve uzun ömürlü ürünler sunmak, herkesin yaşadığı ya da çalıştığı yeri istediği gibi dekore etmesine yardımcı olmak. Bugüne kadar hep bu hedef doğrultusunda çalıştık ve Soft Series ile tüm rakiplerimizden ayrılarak çok özellikli bir koleksiyon oluşturduk” bilgisini verdi.

Akik meşe, inci çam, jasper meşe, kristal meşe ve topaz meşe ürünlerinden oluşan Soft Series, ev ve diğer yaşam alanlarında ferahlık ve hafiflik hissini yaşatırken, daha genç ve dinamik bir dekorasyona olanak sağlıyor. 7 mm kalınlığındaki Soft Series, yaşam alanlarına ağacın sıcaklığını ekonomik çözümlerle yansıtmak isteyen tüketiciler için vazgeçilmez bir marka olma özelliğini taşıyor. 15 yıl garanti süresi olan Soft Series parkeler aynı zamanda leke tutmuyor ve kolay temizlenebiliyor.

Derzsiz ve 2G click sistemine sahip olan Soft Series, darbelere, çizilmeye, UV ışınlarına olan direnciyle de tüketiciye uzun süre kullanım ve kolay temizleme imkanı sağlıyor. Öte yandan antibakteriyel yüzeyi, mobilya ayaklarına uygun, kimyasal ve sigara ateşine de dayanıklı olan Soft Series parkeleri, kaymayı önlediği gibi darbelere de karşı da dirençli bir yapıya sahip.

http://www.yapi.com.tr/haberler/yildiz-entegreden-soft-series-koleksiyonu-_172872.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Knauf Alçı Sıvalar

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!