Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Yıldız Entegre'ye İstanbul Sanayi Odası’ndan Ödül

Yıldız Entegre, Akhisar Tesisi'nde hayata geçirdiği çevre dostu uygulamalar ile "İSO Büyük Ölçekli İşletme Çevre Dostu Uygulama Projesi Jüri Özel Ödülü”nün sahibi oldu.

yapi.com.tr
Yıldız Entegre'ye İstanbul Sanayi Odası’ndan Ödül

Yıldız Entegre'ye "İSO 2018 Çevre Ödülleri" bünyesinde ödül aldıran, Akhisar tesisinde hayata geçirdiği çevre dostu uygulama, birçok başlıktan oluşuyor. Egzoz gazı temizleme sistemi, yağ buhar arıtım sistemi, odun külü, odun talaşı gibi atıkların değerlendirilmesi, atık su arıtma prosesi, atık suların geri kazanılması, tehlikesiz ahşap atık ve ahşap ambalaj atık geri kazanım lisansı, çevre karne uygulaması, bilimsel tezlere çevre konusunda destek, biyokütle atıklarından enerji elde edilmesi ve tüm bunların sonunda karbon ayak izinin düşürülmesi basamaklarından oluşan sistem, kullanılmaya başlandığı günden itibaren başarılı sonuçlara ulaştı.

Yıldız Entegre'nin ödülünü Resmi ve Dış İlişkiler Müdürü Bülent Yücelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'dan teslim aldı. Yücelen, "Şirketimizin sosyal sorumluluk yaklaşımının temelini 'Ağacın İzinde' yaklaşımı oluşturuyor. Doğadan ilham alarak ülkemize değer katıyoruz, üretirken doğayı koruyoruz. Bu çabalarımızın ülkemizin en büyük şirketlerinin üye olduğu İstanbul Sanayi Odası tarafından ödüllendirilmesi de bizim için çok değerli. Çevre dostu projelerimizle üretmeye, değer katmaya ve tüm bunları yaparken doğayı öncelemeye devam edeceğiz" dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/yildiz-entegreye-istanbul-sanayi-odasindan-odul_169965.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!