Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Yıldız Entegre’ye Horizon Interactive Awards’tan Ödül

İnteraktif medya ödüllerinden, yılda bir kez düzenlenen Horizon Interactive Awards yarışmasının kazananları belli oldu. Yıldız Entegre, yenilikçi bakış açısıyla tasarladığı web sitesiyle altın ödüle layık görüldü.

yapi.com.tr
Yıldız Entegre’ye Horizon Interactive Awards’tan Ödül

2018 yılında dijitalleşme çalışmalarına hız veren orman ürünleri sektörü firması Yıldız Entegre, bu yıl 17’incisi düzenlenen, uluslararası alandaki dijital ödülleri The Horizon Interactive Awards’ta ‘Kurumsal & B2B’ kategorisinde ‘Altın Ödül’ün sahibi oldu.

Yenilikçi bakış açısı ile tasarlanan Yıldız Entegre’nin birçok içerik ve tüketici deneyimi sunan web sitesi, The Horizon Interactive Awards’ta profesyonellerden oluşan jüri tarafından ödüle layık görüldü. Horizon İnteraktif Ödülleri’nin sahipleri, çeşitli multimedya, grafik tasarım, reklamcılık ve pazarlama kökenli endüstri profesyonellerinden oluşan bir jüri tarafından belirleniyor. Ödüller tasarım, yaratıcılık, teknik, mesaj ve verimlilik kriterlerine göre değerlendirmeler yapılarak sahiplerini buluyor.

Ödüle ilişkin açıklamada bulunan Yıldız Entegre Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Ercan Şahin, “Türkiye’de ve dünyada başarılı pazarlama faaliyetlerinin sonuçlarının değerlendirildiği ve ödüllendirildiği dünya çapında prestijli bir organizasyon tarafından ödüllendirilmek bizi gururlandırdı. Bu tür ödüller, iyi örneklerin açığa çıkmasıyla sektöre örnek olurken; aynı zamanda iç ve dış iletişimde şirketlerden ve uygulamalarından bahsettirerek gelişim olgusunu da uyandırıyor.

Şirketlerin bu ödüller sayesinde marka değerlerine hem kurum markası olarak hem de tüketici ve müşteri markaları olarak değer kattığına inanıyoruz. Pazarlama faaliyetlerinin ödüllendirildiği bu yarışmada aldığımız ödülle dijitalleşme sürecimizde yenilediğimiz web sitesinin sektöre getirdiği yenilikler, avantajlar uluslararası düzeyde tescilleniyor. Yıldız Entegre, bu gibi ödüllü projelerle faaliyetlerine devam ederek gerek kurum markasına gerekse tüketici ve müşteri markasına değer katmaya devam edecek” şeklinde konuştu.

Şahin açıklamalarını şöyle sürdürdü: Yıldız Entegre’nin öyküsü 130 yıla dayanıyor. Ancak biliyoruz ki dünya değişiyor, teknoloji gelişiyor. Tüm bu değişim ve gelişimle birlikte pazarlamaya yön veren idealler de şekillenmek durumunda kalıyor. Biz, “değişimi yakalayan ayakta kalacak” bilinciyle önce kurumsal kimliğimizi yenilemekle işe koyulduk. Ardından yenilenen yüzümüzle pek çok platformda yer almaya özen gösterdik.

Bu platformların başında ise dijital dünya geldi. Sektörler arasındaki entegrasyonun arttığı, teknolojik gelişmelerin iş yapış modellerini yeniden şekillendirdiği günümüzde, global bir üretici olma yolculuğunu dijital dönüşüm ile güçlendirmemiz gerektiğinin farkındalığıyla web sitemizi yeniledik. Sektöre sunduğumuz çok değerli yeniliklere hız kesmeden devam ediyoruz. Getirdiğimiz yeniliklerin fark yarattığını görmek de bizleri mutlu ediyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/yildiz-entegreye-horizon-interactive-awardstan-odul_172015.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Dyson Airblade™ 9kJ

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!