Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Zehnder'den Almanya Gezisi

Zehnder Group’un yüksek tavanlı ve kapalı mekânlar için geliştirdiği radyant iklimlendirme ürünleri, Türkiye’den önemli mimar ve makine mühendislerinin de katıldığı bir geziyle Almanya’nın Lahr kentinde bulunan fabrikasında tanıtıldı.

yapi.com.tr
Zehnder'den Almanya Gezisi

Zehnder Group, Türkiye’nin önde gelen mimarlık ofisleri ve proje firmalarının katılımıyla Almanya’nın Lahr kentinde bulunan fabrikasına gezi düzenledi. Zehnder Group Türkiye MBU Başkanı Oral Erol’un liderliğinde düzenlenen geziye, Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan temsilciler de katıldı. Zehnder Group ürünlerinin kullanıldığı üretim tesisleri, lojistik merkezleri, spor salonları, otomobil showroomları ve DIY mağazalarının incelendiği ziyarette; radyant iklimlendirme çözümleri tanıtıldı. Özellikle büyük hacimli mekânlar için maksimum enerji verimliliği ile çalışan Zehnder Group radyant tavan panellerinin kullanıldığı Almanya’nın Stuttgart, Offenburg, Lahr ve Fransa’nın Strasbourg kentlerinde yer alan prestijli projeler, katılımcılardan büyük ilgi gördü.

Gezi hakkında açıklamalarda bulunan Zehnder Türkiye MBU Başkanı Oral Erol, şunlarda söyledi:

“Yüksek tavanlı kapalı mekânlarda standart iklimlendirme sistemlerine göre farklı bir sistem olan radyant sistem; güneş enerjisi çalışma prensibi ile ortama değil, nesnelere etki ederek gereksiz enerji kayıplarına izin vermiyor ve yüzde 40’a varan enerji tasarrufu sağlıyor. Enerji kaynaklarımızı daha tasarruflu kullanarak gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakabiliriz. Bu bağlamda radyant iklimlendirme çözümlerimizi ülkemizle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Türkiye'de çok kısa bir süre içerisinde dört önemli projeye imza attığımız ekonomik, konforlu, sağlıklı ve çevreci sistemlerimizin Türkiye’de büyük ilgi göreceğini düşünüyorum”.

http://www.yapi.com.tr/haberler/zehnderden-almanya-gezisi_119055.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!