Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 
BÖLÜM SPONSORU

Koçtaş 'Açık Fikir İç Mekan Tasarım Yarışması' Heyecanı Başladı

Koçtaş’ın 2009 yılından bu yana devam ettirdiği “Açık Fikir İç Mekan Tasarım Yarışması”nın beşincisi başlıyor. Her yıl daha da yoğun ilgi ile karşılanan yarışmanın bu yılki konusu, 'yatma mekânı ve buradaki saklama ihtiyacını karşılayan elemanların tasarımı' olarak belirlendi.

yapi.com.tr

Yarışma Duyuruları

Koçtaş 'Açık Fikir İç Mekan Tasarım Yarışması' Heyecanı Başladı Koçtaş 'Açık Fikir İç Mekan Tasarım Yarışması' Heyecanı Başladı
SON BAŞVURU TARİHİ 2 Ocak 2015
DÜZENLEYEN

Koçtaş

WEB ADRESİ

www.koctaskurumsal.com.tr/yarisma

E-POSTA

acikfikir@koctas.com.tr

+ Ajandama Ekle

Öğrencilerden tasarımlarını oluştururken Koçtaş ürünlerinden yola çıkmalarının beklendiği 'Açık Fikir İç Mekan Tasarım Yarışması'nın bu yılki konusu, 'yatma mekânı ve buradaki saklama ihtiyacını karşılayan elemanların tasarımı' olarak belirlendi. Katılımcıların yaratıcı ve özgün fikirlerini ve mimari çözümlerini yansıtan tasarımların yarışacağı projenin son teslim tarihi 2 Ocak 2014.  Saklama ihtiyacını karşılayacak elemanlar, Koçtaş uygun gördüğü taktirde, satışa sunulan ürünlerin dışında yeni birer ürün olarak Koçtaş’ın ürün yelpazesi içinde yer alabilecek.

Yarışmaya, Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki İç Mimarlık, Mimarlık ve Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümleri’nde öğrenim gören lisans öğrencileri, bireysel ya da grup olarak katılabiliyor. Yarışmanın katılım şartnamesine ve başvuru ile ilgili bilgilere www.koctaskurumsal.com.tr/yarisma adresinden ulaşılabilir. Öğrenciler yarışma ile ilgili tüm sorularını acikfikir@koctas.com.tr e-mail adresine iletebilirler.

Yarışmada birinci olan tasarımcı 5.000 TL para ödülü ve Koçtaş’ta 3 ay staj imkanı, ikinci olan tasarımcı  3.000 TL para ödülü, üçüncü olan tasarımcı ise 2.000 TL para ödülü kazanacak. Aynı zamanda, yarışma sonunda mansiyon ve teşvik ödülleri de yer alacak.

Yarışmada dereceye giren öğrencilere ödülleri 2015 Ocak ayında düzenlenecek bir törenle verilecek.

Jüri

Yarışmanın jüri üyeleri arasında; yüksek mimar Erol Evgin, Y. Doç. Dr. Saadet Aytis (Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi), endüstri ürünler tasarımcısı Ali Bakova (ODTÜ), Prof. Dr. İnci Deniz Ilgın (Marmara Üniversitesi), Prof. Dr. Gül Koçlar Oral (İstanbul Teknik Üniversitesi), yüksek mühendis Prof. Dr. Hasan Şener ve Koçtaş Mobilya Satın Alma Grup Müdürü Zeynep Vural yer alıyor. 

Geleceğin mimar, iç mimar ve endüstri ürünleri tasarımcısı olacak üniversite öğrencilerinin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlaması amaçlanan Koçtaş 'Açık Fikir İç Mekan Tasarım Yarışması'na geçen yıl 29 farklı üniversiteden, 119 orijinal proje ve toplam 157 öğrenci katılmıştı.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/koctas-acik-fikir-ic-mekan-tasarim-yarismasi-heyecani-basladi_125900.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Newlux PC Modüler Paneller

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!