Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

7. Ulusal Çatı ve Cephe Sempozyumu'nda Bildiri Özetleri için Son Günler

3-4 Nisan 2014 tarihleri arasında Yıldız Teknik Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek Çatı ve Cephe Sempozyumu’na bildiri sunmak isteyenler için bildiri özetlerinin son gönderim tarihi 1 Kasım.

yapi.com.tr

Diğer

7. Ulusal Çatı ve Cephe Sempozyumu'nda Bildiri Özetleri için Son Günler
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 3 Nisan 2014
BİTİŞ TARİHİ: 4 Nisan 2014
YER: Yıldız Teknik Üniversitesi
ŞEHİR: İstanbul
DÜZENLEYEN:

Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ÇATIDER)

ANA SPONSORLAR:

Braas Çatı Sistemleri

SPONSORLAR:

BTM, Onduline Avrasya

+ Ajandama Ekle

ÇATIDER tarafından 2004 yılından bu yana düzenlenen ve bu yıl yedincisine imza atılacak sempozyumda, sektöre ışık tutacak pek çok konu gündeme gelecek. Dinleyiciler ve bildiri sahipleri sadece kayıt yaptırarak sempozyuma ücretsiz olarak katılabiliyor.

Sempozyumda çatı ve cephe sistemlerinin, tasarım, yapım, kullanım, bakım, onarım ve dönüştürme süreçlerinde yer alan konsept, malzeme ve teknoloji alanlarında bugüne kadar yapılmış bilimsel ve teknik araştırma, geliştirme ve uygulama çalışmalarının sonuçları aktarılacak.

9 ana başlık belirlendi

Sempozyum için çatı-cephe sistemleri ve bileşenleri, çatı ve cephe sistemlerinin performansları, çatı ve cephe sistemlerinde süreçler, sürdürülebilir çatı ve cephe sistemleri, çatı ve cephe sistemlerinde görsel etki, çatı ve cephe sistemlerinde yasal olanaklar, sınırlamalar ve sigorta,  çatı ve cephe sistemlerinin yapım ve onarım süreçlerinde iş güvenliği, tarihi yapılarda çatı ve cepheler ve yenilikçi çatılar olmak üzere dokuz ana başlık belirlendi.

Dernek olarak düzenledikleri 7. Çatı ve Cephe Sempozyumu ile Türkiye’deki çatı ve cephe sistemleriyle ilgili süreçlerde yer alan tasarımcıların, malzeme üretici ve dağıtıcılarının, uygulamacıların, araştırmacıların ve ilgili diğer meslek gruplarının bir araya getirileceğini belirten ÇATIDER Yönetim Kurulu Başkanı M. Nazım Yavuz, sempozyumun çatı sektörünün tüm kesimlerinden görüş alınmasına ve bilgi alışverişi sağlanmasına olanak sağlaması bakımından sektör için çok önemli bir organizasyon olduğuna dikkat çekti. M. Nazım Yavuz, sempozyum ile dünyada geçerli teknoloji ve standartlara ulaşarak yenilerini belirlemek için işbirliği olanaklarının geliştirilmesini de hedeflediklerini söyledi. Yavuz, “ÇATIDER tarafından 2004 yılından bu yana altı kez düzenlenen Ulusal Çatı ve Cephe Sempozyumlarında meslek ve sektör ile ilgili toplam 132 bildiri sunuldu. Gerek bu bildirileri gerekse sektörle ilgili pek çok teknik bilgiyi web sayfasına taşıyan derneğimiz, bu sayede çatı sektörüne önemli bir bilgi ve referans kaynağı olarak hizmet veriyor” şeklinde konuştu.  

7. Ulusal Çatı ve Cephe Sempozyumu’nun bu seneki ana sponsoru Braas Çatı Sistemleri, altın sponsorlar ise BTM ve Onduline Avrasya oldu. Sempozyumun bildiri kitabı sponsorluğunu ise ATERMİT üstlendi.  

Sempozyum Takvimi:

Bildiri özetlerinin son teslimi: 01 Kasım 2013
Bildiri tam metinlerinin son teslimi: 07 Şubat 2014
Bildiri tam metinlerinin değerlendirilmesi: 21 Şubat 2014
Sempozyum: 3 - 4 Nisan 2014

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/7-ulusal-cati-ve-cephe-sempozyumunda-bildiri-ozetleri-icin-son-gunler_113354.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!