Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Fab City Summit 2018

Stratejik Büyüme Forumu Türkiye 2013

Küresel büyümenin stratejik üssü olarak sekiz merkezi seçen Ernst & Young, 2013 yılı içindeki konferanslar dizisini Güney Afrika’nın ardından İstanbul’da sürdürecek. Ernst & Young’ın küresel ekonomik büyümenin öne çıkan merkezlerinde düzenlediği ‘Strategic Growth Forum’un İstanbul durağının açılış konuşmasını Başbakan Yardımcısı Ali Babacan yapacak

yapi.com.tr

Toplantılar

Stratejik Büyüme Forumu Türkiye 2013
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 8 Mayıs 2013
BİTİŞ TARİHİ: 9 Mayıs 2013
YER: The Ritz-Carlton İstanbul
ŞEHİR: İstanbul
DÜZENLEYEN:

Ernst & Young

+ Ajandama Ekle

Ernst & Young’ın Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen CEO’larını, girişimci, yatırımcı, danışman ve devlet liderlerini bir araya getireceği ‘Stratejik Büyüme Forumu Türkiye 2013’te, Türkiye’nin önündeki fırsatlar, sektörlere özel stratejiler, yatırım hedefleri ve İstanbul’un bölgesel finans merkezi vizyonu başlıca konular olarak öne çıkacak.

Ernst & Young Türkiye Ülke Başkanı Mustafa Çamlıca, Türkiye’nin Stratejik Büyüme Forumu’nun düzenlendiği ülkelerden biri olmasının önemine dikkat çekerek, “Türkiye, çevresindeki bütün ülkeler ekonomik ve siyasi kriz yaşarken, istikrarını koruyarak bölgesel büyüme üssü haline geldi. 2008 yılından bu yana etkisini gösteren ekonomik krizin etkisini en az hisseden ülkelerden biri olan Türkiye, aynı zamanda bölgede barışı sağlamaya yönelik attığı adımlarla geleceğe yönelik fırsatlar için en fazla potansiyel taşıyan ülkelerden biri olduğunu gösterdi” diye konuştu.

'Türkiye’de Yatırım Ortamının Çekiciliği' araştırmasının sonuçları da açıklanacak

Etkinliğin açılış gününde, Ernst & Young’ın 'Türkiye’de Yatırım Ortamının Çekiciliği' konulu araştırmasının sonuçları da açıklanıyor olacak. 'İstanbul Küresel Bir Finans Merkezi Olabilir mi?' ve 'Türkiye’de İş Yapmanın Kültürel Yönleri – Türkiye’deki İş Ortamını Anlamak' başlıklı paneller çerçevesinde Türkiye’nin ekonomi performansı değerlendirilecek.

Etkinliğin ikinci gününde ise kadın girişimcilerle ilgili mini panelin ardından, 'Girişim Sermayesi: Gelecek İçin Kaynak Yaratmak – Girişim Sermayesinin Dönüşümsel Gücü' başlıklı panel düzenlenecek. Günün diğer iki panelinde ise 'Avrasya’nın Türkiye’ye Bakış Açısı' ve 'Sonraki Adım? Türkiye’nin Sürdürülebilir Büyümeyi Koruma Stratejisi' konuları tartışılacak.

Forum hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/stratejik-buyume-forumu-turkiye-2013_108262.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!