Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Taksim’i Seven Gelsin

Taksim Dayanışması, 4 Kasım 2012 Pazar günü Taksim Meydanı'nda bir araya gelerek; "Tüm bayramlarımızı, sevinçlerimizi, tepkilerimizi, hak taleplerimizi dillendirdiğimiz; emek ve demokrasi meydanımızın ve parkımızın yok edilmesine seyirci kalmayacağız!" dedi.

yapi.com.tr
1

Diğer

Taksim’i Seven Gelsin
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 4 Kasım 2012 18:00
BİTİŞ TARİHİ: 9 Kasım 2012 21:00
YER: Taksim Meydanı'nda PTT'nin önü
ŞEHİR: İstanbul
DÜZENLEYEN:

Taksim Dayanışması

+ Ajandama Ekle

Taksim Dayanışması, 4 Kasım 2012 Pazar günü, saat 17.00'de Taksim Meydanı'nda PTT'nin önünde buluşarak; "Taksim Meydanı ve Gezi Parkı'nı, çevresi ile birlikte dönüştürmek için ısrarlı niyetleri ve çabaları olanlara tekrar duyuruyoruz; tüm bayramlarımızı, sevinçlerimizi, tepkilerimizi, hak taleplerimizi dillendirdiğimiz; emek ve demokrasi meydanımızın ve parkımızın yok edilmesine seyirci kalmayacağız!" dedi.

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar, bu alanda bulunan ve yoldan geçen herkesin katıldığı bir forum yapıldı. Forum sonucunda, katılımcılarla ortak alınan kararla "Taksim için Taksim'de Nöbet!" etkinliğinin her akşam 18:00 - 21:00 saatleri arası devam edeceği, 9 Kasım 2012 Cuma günü aynı saatlerde ise, tüm bileşenlerin katılımıyla kitlesel bir basın açıklaması yapılacağı duyuruldu.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/taksimi-seven-gelsin_102733.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • Taksim - Topçu Kışlası - Yayalara olanak - Buz Pisti - Cami - Tüm bu sözcükleri yanyana koyduğumda meydanın her hangi bir mimari felsefeye, bakışa yaslanabilmesinin mümkün olamayacağını düşünüyorum. Bu karmaşa içinde aklıma en çok "Mahmutpaşa"ya benzeyeceği yakıştırması yakın geliyor. Ama umarım "Mahmutpaşa"ya da AVM dikmezler. YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!