Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Sinpaş Yapı’dan 800 Milyon Liralık Ticari Yatırım

Sinpaş’ın son bir yıl içinde geliştirilmesi tamamlanan toplam 800 milyon lira değere sahip ticari yatırımları sürüyor. Gayrimenkul yatırımlarının son halkası olan İş Modern Corner projesinin Mayıs 2015 tarihinde ruhsatı alınarak inşaat çalışmalarına başlandı.

yapı.com.tr
 Sinpaş Yapı’dan 800 Milyon Liralık Ticari Yatırım

Mart 2015’de kiralamaları başlayan AquaCity Denizli Ticaret Merkezi 80 milyon lira,  inşaat çalışmaları tamamlanan ve Eylül 2015’de kiracılarının dekorasyon çalışmalarını bitirmesiyle hizmete başlayacak olan Altınoran Agora Ticaret Alanları 300 milyon lira, Altınoran’da 2 ay sonra hizmete açılacak olan Adventure Park ve Snowland 60 milyon lira, yenilenen alanları ile Deposite Premium 40 mlyon lira,  İş Modern Corner 100 milyon lira değerle Sinpaş Ticari Gayrimenkul yatırımlarının detaylarını oluşturuyor.

AquaAqua City

İş Modern Corner: 6 katlı iş merkezi

Sinpaş Yapı, ticari gayrimenkulde de projeler geliştirmeye devam ediyor. 100 milyon liralık yatırımla inşasına başlanan İş Modern Corner, her biri yaklaşık 5.000 m2’den oluşan 6 katlı iş merkezinden oluşacak.

İşİş Modern Corner

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Basın Ekspres Yolu üzerinde yer alan proje 32.000 m2 büyüklüğünde. 5 buçuk metre kat yüksekliği, 7 – 9 metre aks aralıklarına sahip olan proje 3 katta bahçe kullanımlı olup, açık ve kapalı otopark sunuyor. Başlangıç tarihi Haziran 2015 olan projenin tamamlanma tarihi Mart 2017 olarak belirlendi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/-sinpas-yapidan-800-milyon-liralik-ticari-yatirim-_131815.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Newlux PC Modüler Paneller

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!