Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

17 Yılın En Büyük Fuarı Tamamlandı

İzmir Kültürpark Fuar Alanı’nda gerçekleştirilen ve Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) ve YEM Fuarcılık Genel Müdürü Barış Onay, İzmir Ticaret Odası (İZTO) Başkan Yardımcısı Akın Kazançoğlu ile Konak Belediye eski Başkanı ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Muzaffer Tunçağ’ın katıldığı bir törenle kapılarını açan 17. Yapı Fuarı-Turkeybuild

yapi.com.tr
17 Yılın En Büyük Fuarı Tamamlandı

İzmir Kültürpark Fuar Alanı’nda gerçekleştirilen ve Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) ve YEM Fuarcılık Genel Müdürü Barış Onay, İzmir Ticaret Odası (İZTO) Başkan Yardımcısı Akın Kazançoğlu ile Konak Belediye eski Başkanı ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Muzaffer Tunçağ’ın katıldığı bir törenle kapılarını açan 17. Yapı Fuarı-Turkeybuild İzmir sona erdi. Toplam 19 bin 500 m²’lik sergileme alanında, Ege ve Akdeniz Bölgesi’nin en büyük sektörel buluşması olan Yapı Fuarı İzmir yaklaşık 350 firmayı, meslek odalarını ile sanayi ve ticaret odalarını bir araya getirdi. Sektörün profesyonellerinin yoğun ilgi gösterdiği Yapı Fuarı İzmir, toplam 28.907 kişiyi ağırladı. Fuarda yer alan firma temsilcileri bu sene gerçekleştirilen yüzde 30'luk büyümeden dolayı yaşadıkları memnuniyeti sıklıkla dile getirdiler.

17. Yapı Fuarı-Turkeybuild İzmir, 19 bin 500 m²’lik sergileme alanıyla Ege ve Akdeniz Bölgesi’nin en büyük sektörel buluşması oldu. Uluslararası Fuar Alanı’nda gerçekleştirilen Yapı Fuarı İzmir, karar vericilere sektörün dev markalarındaki, gelişme ve yenilikleri yakından izleme olanağı sağlayarak, Ege ve Akdeniz Bölgesi’nde yer alan tüm yapı sektörü ilgililerini bir araya getirdi. Yaklaşık 350 firmanın yer aldığı fuarda binlerce yeni ürün çeşidi, yeni teknoloji ve hizmetler, yeni iş fırsatları ile birlikte yapı dünyasına sunuldu.

Ayrıca bu yıl fuarlarda ilk kez yer alan “Dünyanın En Yenilikçi Malzeme Sergisi; Material Connexion”, sektörün inovasyon ve tasarım alanlarındaki çalışmalarına Yapı Fuarı İzmir’de de büyük katkı sağladı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/17-yilin-en-buyuk-fuari-tamamlandi_89430.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!