Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Bayraktar: Yatırım iklimi güzelleştirilmeli, müşteri memnuniyeti öne çıkarılmalı
Açılışta konuşan TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar ise yatırım ikliminin güzelleştirilmesinin önemine vurgu yaptı. Artık sadece yatırımcının değil, müşterinin de seçici hale geldiğini belirten Bayraktar, bu anlamda müşteri memnuniyetini öne çıkaracak çalışmalar yapılmasının gerekliliği üzerinde durdu. “İnşaat malzemeleri bakımından Türkiye dünyada birinci ligdedir; en ileri malzemeleri üretiyoruz” diyen Bayraktar, ucuz ürün sunarak piyasa üzerinde baskı kurmaya çalışan Çin’le ise kamu ve özel sektör işbirliğiyle rekabet edilebileceğini söyledi.

Bayraktar, teknolojiyi tanıyan, bilen, iyi okuyan, kaliteli iş üreten ara teknik elemanları yetiştirmenin de bir başka önemli konu olduğunu aktardığı konuşmasında, Türkiye’nin artık bunun farkında olduğunu, mesleki teknik okulların son yedi yılda arttığını ve artmakta olduğunu ifade etti.

TOKİ’nin şu ana kadar yaptığı çalışmalara da değinen Bayraktar, bundan sonraki iki ana kulvarlarından birinin kentsel dönüşüm ve düşük gelir gruplarına yönelik konut üretimi, diğerinin de devletin elinde atıl durumda bulunan, problemli arazilerin devlete geri kazandırılması olduğunu vurguladı.


http://www.yapi.com.tr/haberler/bayraktar-yatirim-iklimi-guzellestirilmeli-musteri-memnuniyeti-one-cikarilmali_96376.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!