Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Bodrum Loft’un İklimlendirmesine Form İmzası

Form Endüstri Ürünleri, Dünya Mimarlık Festivali ve The Plan Award gibi organizasyonlarda ödüle layık görülen Bodrum Loft projesinin iklimlendirme ihtiyacına çözüm ortağı oldu.

yapi.com.tr
Bodrum Loft’un İklimlendirmesine Form İmzası

55 yılı aşkın sektör tecrübesi ve başarılı iş ortaklıklarıyla sektörde güçlü referanslara imza atan Form Endüstri Ürünleri, geniş ürün gamıyla AVM’den, otele, fabrikadan iş merkezine farklı boyut ve özellikteki binaların tüm iklimlendirme ihtiyaçlarını verimliliği ve teknolojisi yüksek ürünlerle karşılıyor.

Form Endüstri Ürünleri, Akfen Holding tarafından hayata geçirilen Bodrum Loft projesinin iklimlendirmesini Heat Recovery özellikli, eş zamanlı ısıtma ve soğutma yapabilen yüksek verimliliğe sahip Clivet sudan suya ısı pompaları ile sağlıyor. Deniz kaynaklı olan bu sistem, bağımsız olarak hem soğutma, hem ısıtma, hem de sıcak kullanım suyu ihtiyaçlarını karşılayarak üstün bir verimlilik sağlıyor. Deniz kaynaklı özelliği ve eş zamanlı kullanımı ile verimlilik değerleri 7-8 EER ve üstüne çıkabiliyor. Projede kullanılan 5 adet deniz kaynaklı Clivet sudan suya ısı pompası, toplamda 1500 kW soğutma kapasitesiyle hizmet veriyor. Ayrıca sistem soğutma amaçlı kullanıldığı zamanlarda total heat recovery özelliği sayesinde enerjiye ihtiyaç duymadan 65 °C’ye kadar sıcak su üretimi gerçekleştirebiliyor.

*

Form Şirketler Grubu Hakkında

1965 yılında kurulan Form Şirketler Grubu, grup bünyesinde yer alan 4 bağımsız firmasıyla merkezi, bireysel iklimlendirme ve endüstriyel uygulamalar alanında, yaşam kalitesini arttıracak cihazların üretim, satış ve satış sonrası faaliyetlerini sürdürmekte; rezidanslardan otellere, okullardan hastanelere her tür bina, iş merkezi, fabrika ve alışveriş merkezleri için iklimlendirme sistem çözümleri sunmaktadır.

Form Şirketler Grubu’nun merkez ofisi Maslak İstanbul'dadır. Ankara, Antalya, Adana, İzmir ve Bursa’da bölge müdürlükleri bulunmaktadır. Klima faaliyetlerinde merkezi klima sistemleri, VRF, split ve multi split klima cihazları temin eden Form Şirketler Grubu, aynı zamanda yerli imalat olarak günışığı aydınlatma sistemleri, doğal havalandırma-duman tahliye üniteleri, evaporatif soğutucular, fancoiller, ısı pompaları ve imzalanan lisans anlaşması kapsamında Lennox marka paket klimalar üretmektedir.

http://www.yapi.com.tr/haberler/bodrum-loftun-iklimlendirmesine-form-imzasi-_184063.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!