Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Emlak Konut Bir Yıllık Satışı 6 Ayda Gerçekleştirdi

Emlak Konut GYO, haziran ayında durgunlaşan gayrimenkul piyasalarına rağmen başarılı performansını sürdürdü. Yılın ilk altı ayında şirketin toplam hasılatı 3 milyar 490 milyon lirayı aştı. Şirketin 2012 yılının tamamındaki hasılatı ise 3 milyar 423 milyon lira seviyesindeydi.

yapi.com.tr
Emlak Konut Bir Yıllık Satışı 6 Ayda Gerçekleştirdi

Emlak Konut GYO, 01 Ocak 2013-30 Haziran 2013 döneminde hasılat paylaşımı modeliyle yapılan projelerde toplam 3 milyar 490 milyon 532 bin TL’lik satış gerçekleştirdi. 6 ayda satılan toplam bağımsız birim sayısı 7 bin 331 adedi buldu. Emlak Konut GYO,  2012 yılının sonunda ise söz konusu projelerin satışından 3 milyar 423 milyon 209 bin liralık hasılat gerçekleşti.Emlak Konut GYO bu yılın Haziran ayında (ön satışlar dahil)  Kamu İhale Kanunu ve Gelir Paylaşımı Modeliyle geliştirilen projelerinde 796 adet bağımsız birimin satışından toplam 272 milyon 77 bin 897 lira tutarında hasılat gerçekleştirdi.

Satış rakamlarını değerlendiren Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, 2013 yılında başarılı bir performans sergileyen Emlak Konut GYO’nun 2012 yılının tamamında elde ettiği hasılatı 6 ayda gerçekleştirmiş olduğuna dikkat çekti.  Kurum “Bu performans, yılbaşında 4 milyar lira olarak belirlediğimiz yıllık ciro hedefini 2013 yılı sonunda çok daha farklı noktalara taşıyacağımızın ve satışta yeni rekorlara doğru koştuğumuzun göstergesidir. Gerçekleştirdiğimiz projelerimizle ülkemizin kentleşmesine katkıda bulunduğumuz gibi satışlarımızla da ülke ekonomisinin canlılığına itici güç olduğumuza inanıyoruz” dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/emlak-konut-bir-yillik-satisi-6-ayda-gerceklestirdi_110796.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!