Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

“Isı Yalıtımda En Önemli Nokta Bina Ömrü Boyunca Performans Sağlayan Ürünleri Seçmek”

Yalıtım sektörünün öncü markalarından Blue’Safe Mavi Kale, 36. Yapı Fuarı -Turkeybuild İstanbul’da ısı yalıtım ve paket sistemler hakkında ziyaretçileri bilgilendiriyor.

yapi.com.tr
“Isı Yalıtımda En Önemli Nokta Bina Ömrü Boyunca Performans Sağlayan Ürünleri Seçmek”

Yalıtım sektöründe sunduğu paket sistemle tüketicilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanan Blue’Safe Mavi Kale markası, 36. Yapı Fuarı – Turkeybuild’de yapı sektörü ve tüketicilerle buluşuyor. Isı yalıtımında sağlık, konfor ve estetiği Avrupa Birliği standartlarında üretilmiş, CE ve ETAG belgeli ürünleriyle buluşturan Blue’Safe Mavi Kale, Yapı Fuarı’nda ısı yalıtımı ve paket sistemler hakkında her türlü soruya yanıt veriyor.

Türkiye ve içinde bulunduğu bölge için son derece önemli bir etkinlik olan Yapı Fuarı’na katılarak sektörün nabzını tuttuklarını söyleyen Mardav Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alper Doğruer; “Blue’Safe Mavi Kale markası olarak dünyada ve Türkiye’de ürünlerine 10 yıl, uygulama çalışmalarına ise 2 yıl garanti veren ilk markayız. Bu garanti ürünlerimize duyduğumuz güvenin en önemli göstergesi. Sunduğumuz bu garantiye ek olarak uygulama esnasında oluşabilecek zararlara karşı ısı yalıtımı yaptığımız binaları sigortalıyoruz. 36. Yapı Fuarı’nda da her koşulda arkasında durduğumuz ve uluslararası arenada tescillenmiş kalitesiyle öne çıkan Blue’Safe Mavi Kale paketinde yer alan ürünlerimizi tanıtıyoruz” diye konuştu.

Isı yalıtımının teknik bir konu olmasından dolayı tüketicilerin kolaylıkla doğru olmayan bilgilerle yanlış yönlendirilebildiğine dikkat çeken Kalekim Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Altuğ Akbaş şunları söyledi: “Isı yalıtımda en önemli nokta bina ömrü boyunca performans sağlayan ürünleri seçmek. Blue’Safe Mavi Kale paket sistemini geliştirmemizin en temel nedeni de bu oldu. Isı yalıtımı konusunda komple bir çözüm sunan Blue’Safe Mavi Kale paketinde yer alan ürünlerimizi, Avrupa Standart Hazırlama Organizasyonu (EOTA) tarafından gerçekleştirilen 30 yıllık yaşlandırma ve performans testlerine soktuk. Birbiriyle uyum içinde yüksek performansta çalışan ürünlerimiz ETAG 004 Belgesi almaya hak kazandı. 36. Yapı Fuarı’nda da stand ziyaretçilerimizle ısı yalıtımı yaptıracakları kurumda aramaları gereken özelliklerin neler olması gerektiğine dikkat çekiyoruz. Tüm katılımcıları 3. holde yer alan 231 numaralı Blue’Safe Mavi Kale standımıza davet ediyoruz” dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/isi-yalitimda-en-onemli-nokta-bina-omru-boyunca-performans-saglayan-urunleri-secmek_107919.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!