Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

‘Garantili Usta Sistemi’yle Garantili Hizmet

Kalekim, ‘Garantili Usta Sistemi’ ile ustalar ve tüketiciler için yepyeni bir dönem başlattı. 65 ilde, 2 bin 500 usta ile faaliyete geçen sistemin 81 ilde 5 bin ustaya ulaşması hedefleniyor.

yapi.com.tr
‘Garantili Usta Sistemi’yle Garantili Hizmet

‘Garantili Usta Sistemi’, banyo, mutfak, balkon, teras gibi iç ve dış mekanlardaki tüm seramik uygulamalarını kapsıyor. Kalekim’in Milli Eğitim Bakanlığı ile gerçekleştirdiği zorlu eğitimden geçerek ‘Seramik Uyum Kursu’ mezunu olan ustaların, Kalekim ürünlerini kullanarak yaptıkları çalışmalar; 2 yıl uygulama, 10 yıl ürün garantisi ile güvence altına alınıyor.

Garantili Usta Sistemi, kadın tüketicilerin de ilgisini çekiyor çünkü bu sistem sayesinde kadınlar; kendilerini uzak hissettikleri inşaat-yapı malzemeleri ve tadilat konusunda, kimsenin yardımına ihtiyaç duymadan rahatlıkla nitelikli ustalara ulaşabiliyor. Müşteri memnuniyet puanı yüksek Garantili Usta’yı kendisinin seçmesinin verdiği güveni de hisseden kadın tüketicilerin, Kalekim’in tüm ürün ve uygulamaları garanti altına almasıyla hayatı kolaylaşıyor.


‘Garantili Usta Sistemi’ nasıl çalışıyor?

4 adımda garantili hizmet

1 – Müşteri, internetten veya Çağrı Merkezi’nden sisteme kolayca ulaşıyor

Müşteri, 0850 222 8782 numaralı Çağrı Merkezi’nden veya www.garantiliusta.com’dan, ihtiyaç duyduğu konuyu aktarıyor ve uygulama yapılacak mekan hakkında bilgi veriyor.

2 - Sistem, 3 sertifikalı ustayı öneriyor

Müşterinin adresine en yakın, iş durumu müsait olan ve en yüksek müşteri memnuniyeti puanına sahip 3 Garantili Usta, sistem tarafından otomatik olarak öneriliyor.

3 - Önerilen 3 usta ücretsiz keşif için müşteriyi 24 saat içinde arıyor

Sizinle SMS ve e-posta aracılığıyla iletişim sağladıktan sonra ustalarımız 24 saat içinde müşteriyi arıyor ve müşterinin uygun olduğu günde ücretsiz keşfe gidip, Kalekim’in ‘doğru ürün’, ‘doğru çözüm’ ve ‘doğru uygulama’sını sunuyor.

4- Müşteri en uygun ustayı seçip garantili uygulamayı başlatıyor

Tüm teklifler içinden müşteri en uygun ustamızı seçerek garantili seramik uygulamasını yaptırabiliyor. Garanti Sözleşmesi, usta ve müşteri tarafından imzalanarak Kalekim’e gönderildikten sonra seramik uygulamasına başlanıyor.

AltuğAltuğ Akbaş"Nitelikli ustaların tercih edilirliğini artırarak yeni iş imkanları yaratmayı hedefliyoruz"

Garantili Usta Sistemi'nin bugün 55 bin üyesi bulunan Kalekim Usta Kulübü üyesi ustaların sektördeki rekabet gücünü arttırdığını vurgulayan Kalekim Genel Müdürü Altuğ Akbaş, sistemle nitelikli ustaların tercih edilirliğini artırarak yeni iş imkanları yaratmayı hedeflediklerini belirterek, "Projeyi 65 ilimizde uygulamaya koyduk, öncelikli amacımız bu sistemi 81 ilimizde aktif hale getirmek. Bu sistemle 5 yılda 5 bin ustaya ulaşmayı hedefliyoruz" dedi. Müşteri memnuniyetinin ustaların referansı olduğuna işaret eden Akbaş; "Keşif ve uygulama sonrası tüketici ile yapılacak anket sonuçlarına göre en iyi referansı alan ustalarımızın müşteri memnuniyeti puanı yükseliyor. Garantili Ustalarımız, yeni çalışmalara da, müşteri memnuniyeti puanına göre yönlendiriliyor. Böylece nihai tüketici, ‘Garantili Usta Sistemi’ ile daha iyi seramik uygulamaları ile karşılaşırken, sektörde seramik uygulamasının kalitesi artıyor. ‘Doğru ürün, ’doğru çözüm’, ‘doğru uygulama’ prensibiyle hayata geçirdiğimiz sistem ile aynı zamanda tüketici şikayetinin azalmasını da sağlıyoruz” diye konuştu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/garantili-usta-sistemiyle-garantili-hizmet_126645.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!