Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Jean Reno'dan Tarlabaşı Projesi'ne Ret

Tarlabaşı 360 projesinin 'reklam yüzü' olduğu açıklanan Jean Reno projenin reklam kampanyasında yer almayı reddetti. BirGün'e konuşan Reno'nun menajeri Alexandra Schamis, "Herhangi bir anlaşma yapmamız sözkonusu değil. Projeyi inceledik ve reddettik" dedi.

yapi.com.tr
Jean Reno'dan Tarlabaşı Projesi'ne Ret

Tarlabaşı 360 projesinin reklam yüzü olacağı açıklanan Jean Reno, projenin reklamında oynamayı reddetti.

Birgün gazetesinden Olgun Kundakçı ve Seçil Türkkan'ın haberine göre Tarlabaşı'ndaki kentsel yenileme projesini yürüten Çalık Gayrımenkul tarafından projenin reklamlarında oynayacağı açıklanan Fransız aktör Jean Reno'nun Çalık Gayrımenkul'e yanıtı olumsuz oldu.

Basına açıklama yapan Çalık Gayrımenkul Yönetim Kurulu Üyesi Feyzullah Yetgin, Jean Reno ile projenin lansmanında yer alması ve reklamlarında oynaması için anlaştıklarını duyurmuştu. Reno'nun menajeri Alexandra Schamis, “Herhangi bir anlaşma yapmadık" dedi. Projenin İstanbul'da en çok eleştirilen kentsel dönüşüm projelerinden biri olduğunu belirttiğimiz Schamis, "Projeyi inceledik ve reddettik” diye konuştu.

Çalık Holding Gayrimenkul Kurumsal İletişim Direktörü Mehmet Ger ise Reno'nun projede yer almayacağını ilk kez bizden duydu ve yaptığı açıklamada "Jean Reno ile görüşmelerimiz henüz devam ediyor, kesinleşmiş bir durum yok.” dedi.

Ne olmuştu?

Habertürk 'e konuşan Çalık Gayrımenkul Yönetim Kurulu üyesi Feyzullah Yetgin, Jean Reno'nun Tarlabaşı 360 projesinin lansmanında yer alacağını ve reklamlarında oynayacağını açıklamıştı. Yetgin, Reno'nun ile anlaşmaya vardıklarını söylemişti. Radikal gazetesine açıklama yapan Çalık Gayrımenkul Kurumsal İletişim Direktörü Mehmet Ger ise “Biz Jean Reno ile anlaştık, onu getireceğiz, reklamımızda oynayacak” diye konuşmuştu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/jean-renodan-tarlabasi-projesine-ret_114578.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!