Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Konut Konferansı 2011 Tamamlandı

Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) tarafından ilki geçen yıl 'kalite' temasıyla düzenlenen ve Türkiye'de 'konut'un bugünü ve geleceğini bir tam gün boyunca her yönüyle kapsamlı bir biçimde ele alan Konut Konferansı'nın ikincisi 'sürdürülebilir büyüme' temasıyla 20 Ekim Perşembe günü gerçekleştirildi. Konut sektörünün vizyonunu çizme iddiasıyla

yapi.com.tr
Konut Konferansı 2011 TamamlandıYapı-Endüstri Merkezi (YEM) tarafından ilki geçen yıl 'kalite' temasıyla düzenlenen ve Türkiye'de 'konut'un bugünü ve geleceğini bir tam gün boyunca her yönüyle kapsamlı bir biçimde ele alan Konut Konferansı'nın ikincisi 20 Ekim Perşembe günü gerçekleştirildi. Türkiye'den ve dünyadan mimarlar, tasarımcılar, plancılar, geliştiriciler, müteâhhitler, malzeme üreticileri, ekonomistler başta olmak üzere, sektörün önde gelen profesyonellerini bir araya getiren ilk buluşmadan sonra, bu yıl 'sürdürülebilir büyüme' temasıyla gerçekleştirilen'Konut Konferansı 2011' yine büyük ilgi gördü.

Konut sektörünün vizyonunu çizme iddiasıyla gerçekleştirilen Konferans kapsamında, kentsel dönüşümden sosyal konuta, lüks konutlardan değerleme ve geliştirmeye kadar birçok konu başlığı detaylarıyla ele alındı.

Konferans, Siemens Ev Aletleri ile Astay ana sponsorluğu ve Autodesk sponsorluğunda gerçekleştirildi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/konut-konferansi-2011-tamamlandi_89410.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!