Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Nestavilla'dan Ayda 488 TL Taksitle Ev Sahibi Olma Fırsatı

Vefa Group’un pratik hazır konut markası Nestavilla, ev sahibi olmak isteyenlere ayda 488 TL taksitle ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Arsanız hazırsa evinizi 15 gün içerisinde kuran Nestavilla, kişiye özel projeler de üretiyor.

yapi.com.tr
Nestavilla'dan Ayda 488 TL Taksitle Ev Sahibi Olma Fırsatı

En çok arsası hazır olan orta gelir grubu ve emekliler tarafından tercih edilen Nestavilla, standart ev tiplerinin dışında kişiye özel projeler de geliştiriyor. Nestavilla’nın fiyatları, projenin büyüklüğü, uygulama alanının koşulları, uygulanacak bölgenin iklim şartlarına göre değişiyor. Konutun üretim dahil, anahtar teslim kurulum süresi; projenin şekline, boyutuna, tek katlı ya da iki katlı olmasına ve kurulumun yapılacağı bölgenin özelliklerine göre 15 ile 45 gün arasında değişiyor. Başta Marmara, Ege ve Akdeniz olmak üzere Türkiye’nin her bölgesinin iklim koşullarına uygun olarak üretilen Nestavilla, aynı zamanda kolayca sökülüp taşınabiliyor.

Nestavilla’nın bayi sayısı 30’a ulaştı

Pratik hazır konut markası Nestavilla, Türkiye genelinde bayilikler de veriyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Hatay, Niğde, Mersin, Van gibi birçok şehirde bayileri bulunan Nestavilla’nın bayi sayısı bugüne kadar 30’a ulaştı. Her geçen gün yeni bayilerin eklendiği sistem, teknik altyapısı ve deneyimli ekibi ile Türkiye’de bu alanda kurulan ilk bilimsel bayilik sistemi olarak biliniyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/nestavilladan-ayda-488-tl-taksitle-ev-sahibi-olma-firsati_102653.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!