Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Saint-Gobain Weber Yenilikçi Yüzünü 34. Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul'a Taşıdı

Saint-Gobain Weber, 34. Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul'da dış cephe uygulamaları, dış cephe ısı yalıtımı, su yalıtım uygulamaları ve seramik uygulamalarını "multi-touch" dokunmatik ekranlı kiosklardan dev ekrana yansıtarak tüketicilerle paylaştı.

yapi.com.tr
Saint-Gobain Weber Yenilikçi Yüzünü 34. Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul'a Taşıdı

B style="mso-bidi-font-weight: normal">

Endüstriyel harçlar alanında faaliyet gösteren Saint-Gobain Weber Türkiye, Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul’da, sektörün nabzını tutan gelişmeler ve zengin ürün gamı ile tüketicilerinin karşısına çıktı. Bu sene ürünlerini stand içinde doğrudan teşhir etmekten daha farklı bir sunum yolu izleyen Saint-Gobain Weber; dış cephe uygulamaları, dış cephe ısı yalıtımı, su yalıtım uygulamaları ve seramik uygulamalarını izleme imkanı tanıyan “multi-touch” dokunmatik ekranlı kiosklar ile büyük ilgi topladı.Ziyaretçilerin, ekranda üzerinden yaptıkları seçimler ile üç boyutlu bir grafik üzerinde Weber ürünlerini “uygulamalarını” sağlayan yazılım da böylelikle ilk kez Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul’da görücüye çıktı. Apartman veya müstakil konut modelleri üzerine diledikleri dokuda ve renkte dış cephe uygulaması aplike eden, ıslak hacimler için farklı renkte seramik ve harç seçen ziyaretçilerin, Saint-Gobain Weber ürünleri ile interaktif bir ortamda tanışmalarını sağlayan uygulama beğeni ile karşılandı.

Yenilikçi ürünlerle sektörün nabzını tutmaya devam ediyoruz”

Bu yıl 34. kez düzenlenen Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul ile ilgili düşüncelerini paylaşan Saint-Gobain Weber Genel Direktörü Levent Gökçe, bu yıl da Yapı Fuarına katılmaktan son derece mutlu olduklarını dile getirerek, sektör adına yenilikçi bir bakış izlediklerini ve Saint-Gobain Weber olarak “inovasyon”un önemini vurguladıklarını ifade etti.Weber Türkiye olarak geliştirdikleri inovatif yaklaşımın, uluslararası Ar-Ge deneyimiyle birleştirdikleri köklü yerel bilgilerden ileri geldiğini vurgulayan Gökçe, şöyle devam etti: “Tozumayan seramik yapıştırıcısını Türkiye’de ilk defa 2008 yılında biz ürettik. Özel formülasyon yapısı ve üretim teknolojisi sayesinde ‘Weber Konfor Serisi’, diğer standart yapıştırma harçlarından farklı olarak dökülme ve karıştırılma anında ortama yayılan toz zerreciklerini önlüyor. Her şeyden önce ‘usta dostu’ bir ürün, çünkü uygulayıcılara daha rahat nefes aldıkları konforlu bir uygulama imkanı sunuyor. Bunun yanı sıra, mekan içerisindeki yüzeylerde oluşan toz birikimine de son veriyor.”

“Biz pazara yenilikçi çözümler sunarak Türkiye’de sektörün gelişimine katkıda bulunuyoruz” diyen Gökçe, “Bu alanda yüklendiğimiz sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmeye devam edeceğiz. Hedefimiz inovasyonun devamlılığını sağlamak” diyerek sözlerini tamamladı.Saint-Gobain Weber Hakkında


Saint-Gobain Weber, dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan Saint-Gobain Grubu’nun endüstriyel harçlar alanında faaliyet gösteren şirketi. Seramik yapıştırıcıları ve derz dolguları, dış cephe boya ve kaplamaları, dış cephe ısı yalıtım sistemleri, su yalıtım ürünleri, tamir-tesviye ürünleri ve iç cephe boyalarıyla geniş bir ürün portföyüne sahip olan Weber, Türkiye’de 1998 yılından beri faaliyet gösteriyor.

Maxit Grubu’nun Mart 2008’de Saint-Gobain tarafından tüm dünya genelinde satın alınması sonrasında beton, tamir ve koruma sitemleri, şantiye genel malzemeleri, mastikler ve zemin sistemleri gibi yeni ürün gruplarını da portföyüne ekleyen Weber, Türkiye’de toplam 4 fabrika, 8 bölge temsilciliği, 600’ü aşan bayi ve güçlü satış ekibi ile hizmet veriyor.

Weber,  bir ilke olarak benimsediği yeni ve rekabetçi çözümler hedefleyen yapısını müşteri memnuniyetini önde tutarak “ISO 9001:2008” belgesi ile tescillemiş bulunuyor. Müşterileri için “kaliteli ürün ve üstün hizmet anlayışı”nı benimsemiş olan Weber, “insana ve yaşadığı çevre”ye verdiği önemi de gösterebilmek için “ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi” ile “OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi”ni tüm tesislerinde yapılandırarak mevcut “ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi”ne entegre etmiştir.

http://www.yapi.com.tr/haberler/saint-gobain-weber-yenilikci-yuzunu-34-yapi-fuari-turkeybuild-istanbula-tasidi-_87090.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!