Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

TOKİ Silivri Başvuruları İçin Son 5 Gün

TOKİ'nin İstanbul Silivri'de hayata geçirdiği 1.356 adet konut için başvuru dönemi 5 gün sonra sona eriyor.

yapi.com.tr
TOKİ Silivri Başvuruları İçin Son 5 Gün

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın İstanbul Silivri'deki 1.356 adet konutu için başvurular 18 Haziran itibariyle başladı.

Son başvuru tarihinin 29 Haziran olarak belirlendiği TOKİ Silivri 1.356 adet konut projesindeki konutların 934 tanesi alt gelir grubuna, 422 tanesi orta gelir grubuna satılacak.

Fiyatlar 198 bin TL'den başlıyor
Emlak Kulisi'nde yer alan habere göre; TOKİ Silivri projesinde yer alan alt gelir grubu konutlar 2+1 olarak tasarlandı. Konutların alanları 76,05 metrekare ile 98,36 metrekare arasında değişiyor.

Projede en düşük konut bedeli 198 bin TL olarak belirlendi. TOKİ Silivri 1.356 adet konut projesindeki dairelerin teslimleri sözleşme imzalama tarihinden itibaren 36 ay içerisinde yapılacak. Projedeki konutların kuraları 11 Temmuz'da çekilecek.

TOKi Silivri orta gelir grubu projesi kapsamında yer alan konutlar 3+1 olarak tasarlandı. Dairelerin alanlarının 106,01 ile 129,19 metrekare arasında değiştiği projede fiyatlar 285 bin TL'den başlıyor.

Teslimleri 36 ay içerisinde gerçekleştirilecek olan TOKİ Silivri orta gelir grubu projesinin kura çekilişi 11 Temmuz 2018 tarihinde gerçekleştirilecek.

İlk 3 günde 5 bin başvuru
TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, İstanbul Silivri'de alt ve orta gelirli vatandaşlar için satışa çıkardıkları 1356 adet konuta olan ilginin, sektördeki talep açısından önemli olduğunu dile getirdi. Silivri’de alt ve orta gelir grubu için için satışa sunulan 1356 sosyal konut ilk üç günde yaklaşık 5 bin başvuru geldi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/toki-silivri-basvurulari-icin-son-5-gun_166467.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!