Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

“Yapı Fuarı – Turkeybuild” standı BAU’da Büyük İlgi Gördü

Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, 14-19 Ocak 2013 tarihleri arasında Münih’te açılan BAU’ya, düzenleyen firma Messe München ile gerçekleştirilen işbirliği anlaşması kapsamında katıldı.

yapi.com.tr
  • “Yapı Fuarı – Turkeybuild” standı BAU’da Büyük İlgi Gördü
  • “Yapı Fuarı – Turkeybuild” standı BAU’da Büyük İlgi Gördü
  • “Yapı Fuarı – Turkeybuild” standı BAU’da Büyük İlgi Gördü
  • “Yapı Fuarı – Turkeybuild” standı BAU’da Büyük İlgi Gördü
  • “Yapı Fuarı – Turkeybuild” standı BAU’da Büyük İlgi Gördü
  • “Yapı Fuarı – Turkeybuild” standı BAU’da Büyük İlgi Gördü

Yapı Fuarı - Turkeybuild uluslararası alandaki çalışmalarına hız kazandırmak, bölgesindeki etkinliğini ve sektöre sağladığı faydayı artırmak için oluşturduğu “İş Geliştirme Platformu” kapsamında yıl içerisinde pek çok çalışma yürütüyor. Bu çalışmaların kapsamında dünyanın lider fuarcılık firmaları ile imzalanan işbirliği anlaşmaları büyük önem taşıyor.

“Türkiye’nin de içinde bulunduğu Balkanlar, BDT ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan bölgenin en büyük yapı malzemesi fuarı” olan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’un, 14-19 Ocak 2013 tarihleri arasında Münih’te açılan BAU’ya katılımı, düzenleyen firma Messe München ile gerçekleştirilen işbirliği anlaşmasının bir parçasını oluşturuyor. Bu anlaşma kapsamında son üç yıldır uygulanan ve her yıl kapsamı genişletilerek başarıyla sürdürülen çalışmalarla, karşılıklı olarak fuarların kapsadığı alanda sektöre ticari ivme kazandıracak, yeni pazarlar yaratılmasına destek olacak, fuarların hem katılımcılarına hem de ziyaretçilerine avantaj sağlayacak projeler yürütülüyor. 2011 yılına göre Türk yapı malzemesi üreticilerinden oluşan katılımcı sayısında hissedilir bir artış sağlayan BAU’da, Yapı Fuarı – Turkeybuild’in fuar alanı içerisindeki stratejik noktada yer alan standı büyük ilgi gördü. Fuar süresinde yabancı ziyaretçi ve uluslararası satınalma heyetleri organizasyonu tarafında başarılı birçok görüşme ve toplantı gerçekleştiren Yapı Fuarı – Turkeybuild yetkilileri, fuarın uluslararası tanıtım çalışmalarına büyük katkı sağladılar. İşbirliğinin parçası olarak bu yıl 235.000 ziyaretçinin gezdiği BAU, 24-28 Nisan 2013 tarihlerinde gerçekleştirilecek 36. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’da yer alarak, BAU 2015’e yönelik çalışmalarını Türk yapı sektörü temsilcilerine sunacak.

Ayrıntılı bilgi: www.yapifuari.com.tr

 

http://www.yapi.com.tr/haberler/yapi-fuari--turkeybuild-standi-bauda-buyuk-ilgi-gordu-_104103.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Ytong Çatı Paneli

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!