Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Yapı Fuarı 12 Ay 24 Saat Açık!

YEM Fuarcılık tarafından 36 yıldır düzenlenen, Türk yapı sektörünün ve bölgenin en büyük yapı fuarı olan Yapı Fuarı-Turkeybuild, yılın her günü ziyaretçi kabul etmeye başladı. Fuar, yapılan sanal bir uygulama ile internet ortamı üzerinde 12 ay, 24 saat gezilebilecek.

yapi.com.tr
Yapı Fuarı 12 Ay 24 Saat Açık!

Türk yapı sektörünün en büyük fuarı olan Yapı Fuarı-Turkeybuild internet ortamına taşındı.

www.yapifuari.com.tr ya da www.turkeybuild.com.tr üzerinden doğrudan ulaşılabilecek olan sanal fuar uygulamasında kullanıcı, istediği firma ya da ürünlerden oluşan kısa ya da favori listeler de oluşturabilecek.

YEM Fuarcılık Genel Müdür Yardımcısı Tolga Türkanık, Yapı Fuarı-Turkeybuild ile olan etkileşimleri bütün yıla yayma isteğinden dolayı böyle bir uygulamaya karar verdiklerini belirtti. Türkanık, sanal fuar uygulamasının fuarı kaçıranlara, fuarı tekrar gezme olanağı sunduğunu kaydetti.

Tolga Türkanık, sanal fuar uygulamasının kullanıcıya fuarı istediği gibi gezme avantajı da sağladığını ifade ederek, “Bu, insanların daha planlı, daha nokta atışı yapabilecekleri sanal bir uygulama. Fuara girdiğinizde, fuarın haşmeti, enerjisi sizi alıp götürür. Ne aradığınızı planladıysanız bile, başka şeyler de ilginizi çekebilir, adeta kaybolabilirsiniz. Bu uygulamada ziyaretçiler aradıkları konuya odaklanmış olacak. Fuarın bütün bir yıl boyunca da gezilmesini sağlayacak. Ayrıca fuara katılan firmaya da tüketiciden daha fazla geri dönüş olacak” şeklinde konuştu.

Türkanık, kullanıcıların sanal yapı fuarı uygulamasına girdiğinde, yerleşim planı ile beraber fuar salonlarını gördüğünü, buradan da firmalara ulaşabileceğini belirtti. Türkanık, “Firmaya geldiğinizde ise, buranın üstünü tıklayıp firmanın logosu, stant fotoğrafı, firmanın web sayfası, e-postası, ürünleri ile ilgili detaylı bilgiler görülebilecek. Bu ürünler ile ilgili detaylı bilgilere tıkladığınızda da Yapı Kataloğu sayfasına giriyorsunuz. Oradan daha detaylı bilgilere; ürün uygulamalarından tutun da, ürün fotoğraflarına kadar her şeyi katalogda görebiliyorsunuz” dedi.

Türkiye’de ilk olan sanal fuar uygulamasının, yabancı ziyaretçiler için de İngilizce versiyonu bulunuyor.  Ücretsiz olarak fuar ziyaretçilerinin hizmetine sunulacak uygulama, bugünden itibaren kullanılabilecek.

 

Sanal yapı Fuarı-Turkeybuild

  • Yapı Fuarı 12 Ay 24 Saat Açık!
  • Yapı Fuarı 12 Ay 24 Saat Açık!
  • Yapı Fuarı 12 Ay 24 Saat Açık!http://www.yapi.com.tr/haberler/yapi-fuari-12-ay-24-saat-acik_108550.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!