Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Yapının Ankara Buluşmasına Büyük İlgi!

YEM Fuarcılık tarafından Congresium, ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen 26. Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara’ya, sektör profesyonelleri yoğun ilgi gösterdi. 26. Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara, 26.758 kişiyi ağırladı.

yapi.com.tr
Yapının Ankara Buluşmasına Büyük İlgi!

YEM Fuarcılık tarafından düzenlenen, Türk yapı malzemesi sektörünün bölgedeki en köklü ve en büyük buluşması olan 26. Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara yapı sektörünün buluşma noktası oldu. 24 – 27 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen ve büyük ilgi gören fuar, geçtiğimiz yıl %20 büyüyerek 12.000 m2’ye ulaşan yeni alanında, bu yıl binlerce ürün çeşidini ve 200’ü aşkın firmayı, 26.758 ziyaretçiyle buluşturdu.

Türk yapı malzemesi sektörünün bölgedeki en köklü ve en büyük buluşması olan ve 26. kez düzenlenen fuarda yapı malzemesi sektörünün en yeni malzemeleri, teknoloji ve hizmetleri sergilendi. Yapı Fuarları’nın geleneği haline gelen Altın Mıknatıs “Amacına Uygun Düzenlenmiş Stand Ödülleri” de fuar sırasında düzenlenen ödül töreni ile sahiplerini buldu.

1988 yılından bu yana düzenlenen ve bölgenin en büyük ticaret platformlarından olan Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara, her yıl olduğu gibi bu yıl da başkent merkezli olmak üzere tüm bölgedeki firmaları, ilgili kamu kurum ve kuruluşlarını, yatırımcılarını sektör profesyonelleriyle iletişime geçirerek, yeni iş ve yatırım olanakları yaratacak büyük fırsatlar sundu. Yapı sektöründeki en son teknoloji, ürün ve hizmetlerin sunulduğu fuarda ziyaretçiler, tek bir çatı altında yer alan 2.000’den fazla ürün segmentindeki ürün ve hizmetleri inceleyerek, katılımcı firmaların üst düzey yetkililerinden görüş ve önerilerini alarak, uygulamada karşılaşılan sorunlar ve çözüm yolları hakkında bilgi edinme fırsatı buldular.

En iyi standlar ödüllerini aldı! Altın Mıknatıs Ödülleri Fuarda Sahiplerini Buldu…

Ayrıca, Yapı Fuarları – Turkeybuild’in geleneği olan ve “Altın Mıknatıs” başlığı altında düzenlenen "Amacına En Uygun Tasarlanmış Stand Ödülleri" de fuar kapsamında sahiplerini buldu. İsmail Aslan, Buket Çelik, Dr. Meryem Yalçın ve Murat Taş’tan oluşan seçici kurul, fuarda yer alan stantları; ürünle kurduğu bağlantı, üç boyutlu tasarım nesnesi olarak düzenlenmeleri, görsel malzeme kullanımındaki estetik kriterler, standların modülerliği ve yeniden kullanılabilir olma özelliklerine göre değerlendirmeye tabii tuttular. Buna göre;

AltınAltın Mıknatıs Birincilik Ödülü

Birincilik Ödülü, “ürünün sergilenme mantığı, görsel malzeme kullanımındaki estetik, modüler ve tekrar kullanılabilir bir yapıya sahip olmasından dolayı” tasarımı kendilerine ait olan URTİM İnşaat standına verilirken, İkincilik Ödülü, “üç boyutlu tasarım nesnesi olarak düzenlenmesi, görsel malzeme kullanımındaki renkler ve estetik nedeniyle” tasarımını kendilerinin yaptığı STO A.Ş. standının oldu. Üçüncülük Ödülünü “ürün ile kurduğu bağlantı, kullanılan mobilya ve ürün panolarının standla kurduğu bütünlüğün yarattığı estetik sebebiyle” tasarımını Terminal Design’ın yaptığı standla Jotun Boya aldı.

AltınAltın Mıknatıs İkincilik Ödülü


AltınAltın Mıknatıs Üçüncülük Ödülü

 

Mansiyon Ödülüne, “ürün ile kurduğu bağlantı, üç boyutlu tasarım nesnesi olarak düzenlenmesi ve tasarımındaki sadelik ve estetik nedeniyle” tasarımı kendilerine ait olan Grofen standı, YEM Özel Ödülüne ise yine tasarımı kendilerine ait olan Aduro Ahşap standı değer görüldü.

AltınAltın Mıknatıs Mansiyon Ödülü

 

YEM Fuarcılık tarafından 36 yıldan bu yana düzenlenen Yapı Fuarları – Turkeybuild sektörün en büyük buluşma platformudur. Yapı Fuarları Türk yapı malzemesi sektörünün dev firmalarını; mimarlar, mühendisler, peyzaj mimarları, müteâhhitler, GYO’lar, meslek odaları, resmi ve yerel yönetim temsilcileri, yatırımcılar, akademisyenler, öğrenciler ve ilgili STK’lardan oluşan yapı sektörü profesyonelleri ile bir araya getirmektedir.

Yapı Fuarı - Turkeybuild 2014 Fuar Takvimi

37. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul        6 - 10 Mayıs 2014

27. Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara         23 - 26 Ekim 2014

20. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir  6 - 9 Kasım 2014

YEM Fuarcılık A.Ş.                                                 

YAPI FUARLARI - TURKEYBUILD Türk Yapı Sektörü ve Bölgenin En Büyük Buluşmaları

YEM Fuarcılık A.Ş.; Yapı-Endüstri Merkezi A.Ş. ile ITE Group PLC. ortaklığı olarak Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul, Yapı Fuarı - Turkeybuild Ankara ve Yapı Fuarı - Turkeybuild İzmir’i düzenlemektedir.

Yapı Fuarları - Turkeybuild, Türkiye ekonomisinin odağında yer alan üç büyük kent; İstanbul, Ankara ve İzmir’de, Türkiye’nin ve bölgelerinin lider fuarlarını oluşturuyor. Ulusal ve uluslararası alanda güvenilir bir marka olan fuarlar, her geçen yıl büyüyerek, sektöre sağlanan faydayı artırmayı başarıyor. Yapı Fuarları - Turkeybuild sektöre yeni ihracat kapıları açıyor, yeni işbirlikleri ve satınalmalar için fırsatlar yaratıyor. Türk yapı sektörünü uluslararası arenada da temsil eden Yapı Fuarları – Turkeybuild, yıl boyunca yerli yabancı ortalama 180.000 ziyaretçiyi buluşturuyor. Bu kapsamda ülkedeki en büyük yapı buluşması olan Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul, “Türkiye’nin de içinde bulunduğu Balkanlar, BDT ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan bölgenin en büyük yapı malzemeleri fuarı” olma özelliğini taşıyor. Daha fazla bilgi için: www.yapifuari.com.tr

http://www.yapi.com.tr/haberler/yapinin-ankara-bulusmasina-buyuk-ilgi_113435.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!