Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Yingli Solar Türkiye Ofisi Açıldı

Dünyada 10 bölgesel ülke ofisinde, 11 bin çalışanı, 25 yıllık tecrübesi, 3 GW’tan fazla kurulu parkı ve 2,5 GW üretim kapasitesiyle en büyük fotovoltaik (PV) üreticilerinden olan Yingli Solar, Haziran 2012 tarihi itibariyle Türkiye Ofisi’nin çalışmalarına başladığını duyurdu.

yapi.com.tr
Yingli Solar Türkiye Ofisi Açıldı

Yingli Solar Türkiye Genel Müdürü Uğur Kılıç, Yingli Solar olarak 2012 yılı başında Türkiye’de çalışmalarına başladıklarını, Haziran 2012 tarihi itibariyle Yingli Solar Türkiye Ofisi olarak resmi faaliyetlerine İstanbul Ataşehir’deki ofislerinde başladıklarını açıkladı.

UğurUğur KılıçTürkiye’nin sahip olduğu en büyük ve en önemli yenilenebilir enerji kaynağının güneş enerji olduğunun altını çizan Kılıç, tüketicinin ihtiyacı olan güneş enerjisi projelerini hayata geçirmek için çalıştıklarını söyledi. Kılıç, hedeflerinin uluslararası alandaki bilgi ve tecrübelerini Türkiye’de yapacakları projelere aktararak, güneş enerjisi pazarının büyümesine katkı sağlamak olduğunu anlattı.

Yingli Solar olarak öncelikle 500 KW altı projelere odaklanmayı, 2013 yılı itibariyle de daha kapsamlı ve daha büyük projeler için gerekli hazırlıkları yapmayı planladıklarını açıklayan Kılıç, "Türkiye Ofisi’nin faaliyetlerine başlamasıyla Yingli Solar olarak, hem yatırımcı, hem kullanıcı, hem dağıtımcı, hem de proje sahibine direk ulaşma imkanına sahip olacağız. Tüm fırsatları değerlendirerek pazarı büyüten aynı zamanda katkı sağlayan projelere imza atmak için Yingli Solar Türkiye olarak faaliyetlerimizi sürdüreceğiz" dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/yingli-solar-turkiye-ofisi-acildi_100703.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!