Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 

Yörsan da İnşaat Sektörüne Girdi

Gıda sektörünün önemli oyuncularından Yörsan’ın sahibi Yörük ailesi, Türkiye’nin en kaliteli ve markalı projelerini üretmek iddiasıyla inşaat sektörüne girdi. Şerafettin Yörük’ün Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Yöryapı, yakın zamanda projelerini açıklayacak.

yapi.com.tr
Yörsan da İnşaat Sektörüne Girdi

Yör Group'un inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluşu olacak olan Yöryapı'da Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini Teoman Yörük, Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini Mustafa Yörük, Fatih Yörük, Fahri Yörük üstlenecek.

Türkiye'de depreme dayanıklı ve yaşam kalitesini yükselten yeni konut projelerinin inşa edilmesi gerekliliğine dikkat çeken Yöryapı Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Yörük, "Türkiye'de hala ciddi bir konut ihtiyacı var; binalar inşa edilirken huzur verici olması önemli. Tarzı ve ruhu olan şehirler inşa edilmeli" diye konuştu.

Konut satmak zorlaşıyor!

Konut alıcısının gün geçtikçe daha da bilinçlendiğine, günümüzde sadece doğru projelere alıcı bulunabildiğine vurgu yapan Şerafettin Yörük; 'doğru proje'nin ise hedef kitlenin taleplerine göre lokasyonu, içeriği, niteliği ve fiyatı belirlemekten geçtiğine işaret ederek şöyle konuştu:

"Günümüzün bilinçli tüketicisi tüm bu unsurları inceleyip karşılaştırmalar yaparak karar veriyor. Hedef kitlenin profiline göre de bazı talepler ayrışmaya başladı. Markalı konut statüsündeki projelerden beklentiler ise daha fazla. Tüketici maksimum fayda alabileceği, güvendiği ve standartlarına uygun projeleri tercih ediyor. Bina ve daire içi verimliliği gözeten, aidat hassasiyetini ön plana çıkartan çevresiyle bütünlük halinde olan, kullandıkça değerlenen projeler üretmeliyiz”.

http://www.yapi.com.tr/haberler/yorsan-da-insaat-sektorune-girdi-_130901.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!