Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 
SONRAKİ HABER: THE BIG 5 SHOW

Boya Sektörü paintistanbul'a Hazırlanıyor

Avrupa 5’incisi Türkiye boya ve hammaddeleri sektörünün 3,5 milyar doları aşan büyüklüğü, yabancıların pazara ilgisini artırıyor. BOSAD ve CNR işbirliği ile Ekim ayında düzenlenecek paintistanbul’a Avrupa ve Ortadoğu’nun yanısıra Hindistan ve Çin’den de firmalar katılacak.

yapi.com.tr

Fuarlar

Boya Sektörü paintistanbul'a Hazırlanıyor
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 23 Ekim 2014
BİTİŞ TARİHİ: 25 Ekim 2014
YER: CNR Expo, Yeşilköy
ŞEHİR: İstanbul
DÜZENLEYEN:

Boya Sanayicileri Derneği (BOSAD)

ANA SPONSORLAR:

DuPont, Dyo, Polisan

WEB ADRESİ:

paintistanbul.com

+ Ajandama Ekle

Boya Sanayicileri Derneği (BOSAD), gerek üretim teknolojisi gerekse inovatif ürünlerde bölgesinin en güçlü oyuncularından biri olan Türkiye’yi üretim üssü haline getirmek amacıyla paintistanbul Boya Sanayi, Hammadde ve Yardımcı Maddeler Fuar ve Kongresi’nin 3’üncüsünü hayata geçiriyor.

Ekonomik göstergeler, genç nüfus ve pazarın dinamizminin etkisiyle boya sektörünün önümüzdeki yıllarda daha da büyüyeceğine yönelik tahminler, gözleri Türkiye’ye çeviriyor. Dekoratif boyaların yanısıra değer olarak en büyük paya sahip olan otomotiv, beyaz eşya, elektronik, mobilya gibi birçok alanda kullanılan sanayi boyalarındaki gelişim sektörü cazip kılıyor.

Bu yıl, 'daha iyi bir gelecek için' sloganıyla yapılacak fuara yurtdışından da büyük ilgi var. Türkiye’nin en büyük boya üreticileri ile birlikte hammadde firmalarını aynı çatı altında buluşturan paintistanbul, bu yönüyle dünyada da tek olma özelliğini taşıyor. Fuara Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt, Almanya, Fransa, İtalya, İsviçre, Hindistan ve Çin gibi ülkelerden çok sayıda firma katılıyor.

BOSAD ve CNR Expo işbirliği ile düzenlenen fuar; inşaat, sanayi, mobilya, otomotiv, deniz boyaları gibi sektörün farklı alt kollarında üretim yapan firmalara, mürekkep üreticileri ve hammadde tedarikçilerine ev sahipliği yapacak. Paintistanbul ayrıca sektöre hizmet veren ekipman üreticileri, ambalaj, lojistik, sigorta ve banka kuruluşlarının karar mercileri ile üniversite ve ilgili akademik kurumları bir araya getirmeyi hedefliyor.  

paintistanbul 2014'de düzenlenecek uluslararası katılımlı kongre kapsamında da boya, vernik, mürekkep, yapıştırıcılar, yeni hammaddeler ve yardımcı maddeler, boya, yalıtım malzemeleri ve yapı kimyasalları alanındaki yenilikler ve teknolojik gelişmeler, yasal düzenlemeler, test ve analiz yöntemleri ile sanayide boya uygulama yöntemleri gibi sektörel konular yer alıyor.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/boya-sektoru-paintistanbula-hazirlaniyor_123227.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Newlux PC Modüler Paneller

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!