Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

EKODÜNYA YAKLAŞIRKEN - Green Drinks Yeni Yılı Kutluyor

Her ayın son Salı akşamı Yapı-Endüstri Merkezi'nde EKODÜNYA Fuarı ana sponsorluğunda gerçekleştirilen EKODÜNYA YAKLAŞIRKEN - Green Drinks Buluşmaları, 28 Aralık'ta "Yeşil Gelecek" tartışmasına sahne olacak. Yılın son toplantısında Fütüristler Derneği Başkanı Ufuk Tarhan, "Yeşil Gelecek" üzerine bir konuşma yapacak; yeşil geleceğe gönül vermiş

yapi.com.tr

Buluşmalar

EKODÜNYA YAKLAŞIRKEN - Green Drinks Yeni Yılı Kutluyor
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 28 Aralık 2010 19:00
YER: Yapı-Endüstri Merkezi, Fulya, İstanbul
DÜZENLEYEN: Yapı-Endüstri Merkezi
DİĞER BİLGİLER: A: Fulya Mah. Yeşilçimen Sok. No:12/430 (Polat Kulesi Yanı) 34394 Fulya - İstanbul T: 212 266 70 70 F: 212 266 70 10
+ Ajandama Ekle

B> Yapı-Endüstri Merkezi, yeşil iş modellerinin gelişimindeki öncü rolünü sürdürüyor. 27 Nisan- 1 Mayıs 2011 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece’de YAPI FUARI / TURKEYBUILD İSTANBUL ile beraber düzenlenecek EKODÜNYA Fuarı ana sponsorluğu’nda gerçekleştirilen ve ulaşım, tasarım, gelecek, finans, network ve enerji konularına eğilen “EKODÜNYA YAKLAŞIRKEN” toplantılarının üçüncüsü, bir yeni yıl eğlencesi eşliğinde düzenleniyor.

“Green Drinks” adı altında dünyada çeşitli şehirlerde aynı formatta yapılan etkinliklerin eşlik ettiği ve her ayın son Salı akşamı Yapı-Endüstri Merkezi’nde gerçekleştirilen “EKODÜNYA YAKLAŞIRKEN – Green Drinks Buluşmaları”nın 2010 yılındaki son toplantısının teması, “Yeşil Gelecek” olacak.

M-GEN Gelecek Planlama Merkezi kurucusu ve Fütüristler Derneği Başkanı Ufuk Tarhan’ın “Yeşil Gelecek” üzerine bir konuşma yapacağı etkinlikte, yeşil geleceğe gönül vermiş misafirler de The Eva Band eşliğindeki yılbaşı partisi ile eğlenecekler.


Ufuk Tarhan Hakkında
ODTÜ Ekonomi mezunu Ufuk Tarhan, 1982-2005 arasında çoğunlukla teknoloji olmak üzere çeşitli sektörlerde üst düzey yöneticilik yaptı. 2006’da M-GEN Gelecek Planlama Merkezi’ni kuran girişimci, 2009 yılında Fütüristler Derneği Başkanı oldu. 2002 yılında, Dünya Gazetesi’nin verdiği “Bilişim Sektörünün En Başarılı İş Kadını Ödülü”nün sahibi olan Tarhan, Türkiye’nin ilk ve tek fütürist kadın konuşmacısı olarak da tanımlanabilir.

Kendi buluşu olan Tablet Seminerleri satan; gelecekçi, sürdürülebilir iş modelleri tasarlayan ve uygulayan Tarhan, “iş avatarlığı” yapan bir isim… Aktif bir sosyal medya kullanıcısı ve geniş bir takipçi kitlesine sahip bulunan blogger ve internet yazarı Tarhan’ın iki kitabı bulunuyor.

İlgilileri için Ufuk Tarhan’ın sosyal medya adresleri şöyle: Blog, Facebook, Twitter, Friendfeed, Linkedin, Foursquare.


EKODÜNYA YAKLAŞIRKEN- Green Drinks: “Yeşil Gelecek”
28 Aralık 2010 Salı


19:00 – 19:30 Yeşil Gelecek
Ufuk Tarhan – Fütüristler Derneği Başkanı, M-GEN Merkezi Kurucusu
19:30 The Eva Band & Yılbaşı Partisi

Kayıt ve detaylı bilgi için: www.yemetkinlik.com/yesilgelecek

TÜMÜNÜ GÖSTERSONRAKİ SAYFA HABERİN DEVAMI:   1  |   2
http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/ekodunya-yaklasirken---green-drinks-yeni-yili-kutluyor_84412.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!