Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Arch+Dsgn Summit 2018

Güneş Enerjisi Sektörü İntersolar Türkiye Zirvesi'nde Buluşuyor

Türkiye güneş enerjisi sektörü, piyasadaki en yeni trendleri yakalamak, optimal iş performansı için gerekli bilgi ve rakamlara ulaşmak ve güneş enerjisi alanında faaliyet gösteren yerli ve uluslararası profesyonellerle ortaklıklar kurmak için İntersolar Türkiye Zirvesi’nde buluşacak.

yapi.com.tr

Toplantılar

Güneş Enerjisi Sektörü İntersolar Türkiye Zirvesi'nde Buluşuyor
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 18 Mart 2015 09:00
BİTİŞ TARİHİ: 18 Mart 2015 18:00
YER: ICC İstanbul Kongre Merkezi, Taşkışla Caddesi, Harbiye
ŞEHİR: İstanbul
DÜZENLEYEN:

İntersolar, Uluslararası Güneş Enerjisi Topluluğu – Türkiye Bölümü (GÜNDER)

WEB ADRESİ:

www.intersolarglobal.com/tr/intersolar-summit-turkey/hizli-bilgiler.html

+ Ajandama Ekle

Son yıllarda hızla yükselen bir değer olan ve en önemli alternatif enerji kaynaklarından birisi olan güneş enerjisi, Türkiye’de hak ettiği yere gelmeye başladı. GÜNDER tahminlerine göre; enerji fiyatlarının artması, güneş enerjisinden alınan ışınım seviyesinin yüksek olması ve enerjiye duyulan talebin her geçen gün büyümesi, güneş enerjisi sektöründe önemli gelişmelere neden olacak. Bu anlamda 2023 yılına kadar 10 GW gücünde güneş enerjisi santralinin kurulacağı öngörülüyor.

İntersolar ve GÜNDER işbirliğinde ICC Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan İntersolar Türkiye Zirvesi’nde güneş enerjisi sistemlerinin sürdürülebilir ve başarılı bir şekilde kurulmasını sağlamak amacıyla tüm uluslararası ve yerel değer zincirinin temel oyuncuları bir araya gelecek. Etkinliğin ilki, 'Türkiye’nin Güneşi' temasıyla Haziran 2014’te Münih’te gerçekleştirilmişti.

Zirve’de yeni ilişkiler kurabilme ve işbirlikleri geliştirebilme fırsatlarına ilave olarak, sektörün önde gelen isimlerinden oluşan konuşmacılar hem akademik hem de uygulama açısından pazara açılma stratejileri ile ilgili en son bilgileri sunacaklar. Türkiye’de sürdürülebilir güneş enerjisi sektörü gelişimi, güneş enerjisi projelerinin başarılı bir şekilde uygulanması için temel konular, Türkiye’de güneş enerjisinin finansmanı – bölgesel özellikler ve ön şartlar, Türkiye’nin güneş enerjisi geleceği -  sürdürülebilir bir endüstri yaratmanın temelleri mevcut eğilimler ve zorluklar  gibi konu başlıklarının ele alacağı İntersolar Zirvesi’ne YEGM Genel MüdürüYusuf Yazar, TEDAŞ Genel Müdürü Mükremin Çepni, GÜNDER Başkan Yardımcısı Osman Özberk, IEA-PVPS Task 1 Yöneticisi Gaëtan Masson gibi çok sayıda önemli konuşmacı deneyimlerini paylaşacak.  

Program için tıklayınız

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/gunes-enerjisi-sektoru-intersolar-turkiye-zirvesinde-bulusuyor_129316.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Newlux PC Modüler Paneller

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!