Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

2014 İstanbul Kent Almanağı Yayımlandı!

İstanbul'un bir yılını ve o yıl gündemde olanları özetlemek ve kent için bir arşiv belgesi oluşturmak amacıyla TMMOB Şehir Plancıları Odası (ŞPO) İstanbul Şubesi tarafından hazırlanan İstanbul Kent Almanağı'nın 2014 sayısı yayımlandı. Almanak, 2012 yılından beri düzenli olarak hazırlanıyor.

yapi.com.tr
2014 İstanbul Kent Almanağı Yayımlandı!

Şehir plancıları, uzmanlar ve kamuoyu ile paylaşılmak üzere kent gündemine ilişkin yılın öne çıkan konularının derlendiği 2014 İstanbul Kent Almanağı'nda, gündeme damgasını vuran konu başlıkları ay ay masaya yatırılıyor.

Almanakta; Ocak ayında Polonezköy, Şubat'ta Şehrizar Konakları, Mart'ta Yerel Seçimler, Nisan'da Eğitim Alanları, Mayıs'ta İş Cinayetleri, Haziran'da 3. Havalimanı, Temmuz'da Beşiktaş`ta Dönüşüm, Ağustos'ta Fatih Ormanı, Eylül'de Ataköy Kazlıçeşme Turizm Merkezi, Ekim'de Validebağ, Kasım'da Zekeriyaköy Füze Üssü, Aralık'ta ise Yeni Raylı Sistemler için ayrı birer parantez açılmış. Her parantez içinde, İstanbul'da sıkça konuşulan konuların ilk gündeme gelişlerinden bugüne kronolojilerine yer veriliyor.

Kolektif bir çalışmanın ürünü olan ve 2014 yılında İstanbul'da yaşananlara dair bir hatırlatma ve yeniden düşünme olanağı tanımak üzere hazırlanan İstanbul Kent Almanağı, ŞPO İstanbul Şubesi'nden ücretsiz temin edilebilir.

http://www.yapi.com.tr/haberler/2014-istanbul-kent-almanagi-yayimlandi-_128911.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!