Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

"Butik Üretime Giden Bir Yoldayız"

Trakya Cam Sanayi AŞ Geliştirme Direktörü Haluk Güreren, "Cam Teknolojisinde Yeni Yaklaşımlar" başlıklı konuşmasında, cam sektöründeki yeniliklere değinerek, markanın öne çıkan ürünleriyle kullanım alanlarını aktardı.

yapi.com.tr
"Butik Üretime Giden Bir Yoldayız"

Trakya Cam tarafından, Yapı-Endüstri Merkezi’nde (YEM) düzenlenen “Camdan Yansımalar - Mimaride Sınırları Zorlamak” konferansında konuşan Haluk Güreren, ilk kez MÖ 5000 yılında Finikeliler tarafından kullanılan camsı yapının, 1959'da Float teknolojisinin keşfiyle birlikte önemli bir aşama kaydettiğini belirterek, günümüz teknolojisinin cama kazandırdığı yeni özellikleri ayrıntılarıyla anlattı.

 

Enerji tasarrufu, emniyet ve güvenlik (yangına dayanım, kurşun geçirmezlik vs), gürültü kontolü, renk/estetik gibi farklı özelliklere sahip Trakya Cam ürünlerini tanıtan Güreren; temperlenebilir ısı ve güneş kontrol kaplamalı TRC Coolplus 60/43 T kullanılarak üretilen yeni yalıtım camı ünitesi hakkında da ayrıntılı bilgi verdi.

Trakya Cam olarak her geçen gün daha yüksek performanslı ürünlere imza attıklarını ifade eden Haluk Güreren, "butik üretime giden bir yoldayız" dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/butik-uretime-giden-bir-yoldayiz_112628.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!