Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 

Çeşme ve Sığacık Limanlarına BTM İmzası

Yalıtım sektörünün lider kuruluşlarından BTM A.Ş, Çeşme Yat Limanı ve İzmir Sığacık Yat Limanı yalıtım projelerinin çözüm ortağı oldu. Çeşme Yat Limanı projesindeki yalıtım uygulamasını BTM’nin Ankara bayisi Sepe Yalıtım yaparken, Sığacık Yat limanı yalıtım uygulamasını ise İzmir bayisi Levent İzolasyon başarı ile gerçekleştirdi.

yapi.com.tr
Çeşme ve Sığacık Limanlarına BTM İmzası

Yalıtım sektörünün lider kuruluşlarından BTM A.Ş, Çeşme Yat Limanı ve  İzmir Sığacık Yat Limanı yalıtım projelerinin çözüm ortağı oldu. Çeşme Yat Limanı projesindeki yalıtım uygulamasını BTM’nin Ankara bayisi Sepe Yalıtım yaparken, Sığacık Yat limanı yalıtım uygulamasını ise İzmir bayisi Levent İzolasyon başarı ile gerçekleştirdi.

Sığacık Yat Limanı’nda BTM markalı ısı ve su yalıtımı malzemeleri ve BTM Shingle çatı kaplama malzemesi kullanılırken, Çeşme Yat Limanı yapılarının temel ve perdelerinde yine BTM markalı su yalıtım örtüsü ve dış cephe ısı yalıtımı için  BTMPlus mantolama uygulaması başarıyla tamamlandı. Sığacık Yat Limanı’nda 12 bin m2 alandaki 17 binanın ısı ve teras yalıtımını üstlendiklerini belirten BTM yetkilileri, “İlk olarak tonoz çatıların su yalıtımını BTM Plastobit ve BTM Yakut Shingle ile çözümledik ve projede öngörülen gerekli havalandırma açıklıkları tesis edilerek detayları tamamladık” bilgisini verdi.

Sığacık Yat Limanı

Sığacık Yat Limanı’nın mantolama sistemi uygulaması için de, BTM Plus sistem elemanları kullandıklarını ve binalara hareket kazandırmak amacıyla fuga profilleri uygulaması yaptıklarını kaydeden yetkililer, “Teras çatı yalıtımında ters çatı detayı adı verilen altta Plastobit P3000, 2 kat ve ek yerleri şaşırtmalı olarak şalümo ile yüzeye yapıştırılan su yalıtımı üzerine 5 cm düz-binili BTM polpan 5 cm XPS levhalar serildi ve üzeri 150 gr. ağırlığında geotekstil keçe ile örtüldü”  diye konuştu.

Ulaştırma Bakanlığı Demiryolları Limanlar ve Hava Meydanları Genel Müdürlüğü’nün gerçekleştirdiği ve 230 metre ana dalgakırana sahip 41 üniteden oluşan çarşı alanında hizmet veren Çeşme Yat Limanı projesinde de aktif rol oynadıklarına dikkat çeken BTM yetkilileri, yapıların temel ve perdelerinde C3000+P3000, terasta 2 kat P3000 ve dış cephede BTM’nin dış cephe ısı yalıtım sistemi BTMPlus uygulaması yaptıklarını sözlerine ekledi.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/cesme-ve-sigacik-limanlarina-btm-imzasi_81680.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Newlux PC Modüler Paneller

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!