Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Chicago Üniversitesi'nden Soyak Holding Ziyareti

Dünyanın önde gelen üniversitelerinden olan Chicago Üniversitesi’nin çeşitli bölümlerinden bir grup öğrenci Soyak Holding’i ziyaret etti. Öğrenciler Soyak’tan satış ve pazarlama stratejileri, süreç yönetimi ve İK politikaları hakkında bilgi aldılar.

yapi.com.tr
Chicago Üniversitesi'nden Soyak Holding Ziyareti

Soyak, Chicago Üniversitesi’nin çeşitli bölümlerinden öğrencileri merkez ofislerinde ağırladı. Columbia Üniversitesi ve Cambridge Üniversitesi'nin ardından dünyada en çok Nobel ödülü kazanan akademisyene sahip 3. okul olan Chicago Üniversitesi’nden 16 kişilik öğrenci grubuna satış pazarlama, süreç yönetimi ve İK politikaları başta olmak üzere, Soyak hakkında da bilgi aktarıldı.


Chicago Üniversitesi öğrencilerinin ziyareti, İstanbul’daki kariyer olanaklarını incelemek ve farklı sektörlerden farklı firmaları incelemek amacını taşıyordu. Siyaset biliminden felsefeye, edebiyattan hukuka kadar farklı bölümlerden olan öğrencilere; Gayrimenkul İçin Strateji Platformu (GİSP) Başkanı Gürler Ünlü tarafından da yükselen Türk ekonomisi, Türkiye’de gayrimenkul sektöründe fırsatlar konularını içeren bir sunum yapıldı.

Foto: Akıllı Yıldızlar projesi eğitici eğitimi

Soyak’ın üniversitelerle yapılan bilgi alışverişleri ve eğitim programlarının yanısıra kurumsal sosyal sorumluluk projeleri içinde yer alan iş ortaklıklarına da değinen Soyak Holding Kurumsal İletişim Koordinatörü F.Fatma Çelenk, “İstanbul ve İzmir’deki 33 devlet okulunda 2 yıl boyunca gerçekleştireceğimiz Akıllı Yıldızlar enerji tasarrufu kurumsal sosyal sorumluluk projemizde de Bilgi Üniversitesi ile içerik iş ortaklığı yaptık. Enerji verimliliği ve tasarrufunu bir ülke meselesi olarak görüyoruz. Akıllı Yıldızlar projesinin ilkokullardaki tanıtımları tamamlandı, içeriği Bilgi Üniversitesi tarafından Soyak’la birlikte hazırlanan ilk etap eğitici eğitimleri de yapıldı. Radisson Blu Hotel’de 2 gün boyunca gerçekleştirilen eğitimlerde 82 öğretmen ve okul müdürleri enerji verimliliği ve tasarrufu konusunda eğitim aldılar. Nisan’ın 3.haftası itibarıyla da ilk 10 proje okulumuzda artık okul eğitimlerimizin başlatılması için tüm hazırlıklarımız tamamlandı” dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/chicago-universitesinden-soyak-holding-ziyareti_119637.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Newlux PC Modüler Paneller

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!