Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Daikin Isıtma Grubu Bayilik Sistemini Yeniliyor

Geniş ürün gamı doğrultusunda bayi sistemini yeniden yapılandıran Daikin, ısıtma ile ilgili ürün ve hizmetlerini Daikin Isıtma Grubu adı altında topladı. Bu çatı altında yenilenen ısıtma grubu bayileri ile soğutmadaki iddiasını ısıtmaya da taşıyan Daikin, 2015 yılında yeni bayi açılışları ile Türkiye genelinde hızlı büyümesini devam ettirecek.

yapi.com.tr
Daikin Isıtma Grubu Bayilik Sistemini Yeniliyor

Daikin Türkiye, bundan böyle müşterilerine ‘Daikin Platinium’, ‘Daikin Gold’ ve ‘Daikin Heating Pro’ konseptleriyle ulaşacak. Söz konusu yapılanmaya göre Daikin Platinium, kombi, radyatör, merkezi ısıtma ve Altherma ürünleri; Daikin Gold bayileri kombi ve radyatör cihazları; Daikin Heating Pro bayileri de merkezi ısıtma ve Altherma ürünleri ile hizmet verecek.

Daikin Türkiye CEO’su Hasan Önder, “Daikin soğutma alanında olduğu gibi ısıtma konusunda da uzman bir marka. Bu doğrultuda hizmet kalitemizi yükseltmek amacıyla böyle bir yapılanmaya gittik” derken, şu bilgileri verdi:

“Yeni yapılanmamız ile birlikte, son kullanıcı ısıtma ihtiyaçlarına çözüm bulacağı doğru kanala, doğrudan ulaşacak ve konusunda uzmanlaşmış bir ekipten hizmet alacak. Soğutmada olduğu gibi ısıtmada da en geniş ürün gamına sahip marka Daikin. Bu sayede müşterilerimizin birbirinden farklı ihtiyaçlarına en uygun cihazı sunarken, çok özel çözümler geliştirebiliyoruz. Bu yeniden yapılanma ile müşterilerimizin ihtiyacı olan cihaza ve çözüme çok daha rahat ulaşmalarını hedefliyoruz”.

Daikin Isıtma Grubu bünyesinde halen Daikin markalı cihazların yanı sıra Airfel ve Hoval markalı ürünler yer alıyor. Türkiye genelinde 434 showroom’u ile faaliyet gösteren Daikin Isıtma Grubu, merkezi sistemlerden Altherma ısı pompalarına, kombiden radyatöre kadar geniş ürün gamı ile müşterilerine hizmet veriyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/daikin-isitma-grubu-bayilik-sistemini-yeniliyor_127857.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Roca Inspira Serisi

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!