Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Finans Merkezi için İki Teklif Geldi

İstanbul Finans Merkezi ihalesinde ilk oturum tamamlandı. Özel proje ve rekreasyon alanlarını içeren ihale için toplam 2 şirket teklif verdi. İstanbul Uluslararası Finans Merkezi ihalesinde Ege Yapı Limited Şirketi, Maymetropol Yapı İnşaat ve Emlak Pazarlama İş Ortaklığı ile GAP İnşaat Yatırım ve Dış Ticaret AŞ birer teklif sundu.

yapi.com.tr
Finans Merkezi için İki Teklif Geldi

İstanbul Finans Merkezi ihalesinde ilk oturum tamamlandı. Özel proje ve rekreasyon alanlarını içeren ihale için toplam 2 şirket teklif verdi. İstanbul Uluslararası Finans Merkezi ihalesinde Ege Yapı Limited Şirketi, Maymetropol Yapı İnşaat ve Emlak Pazarlama İş Ortaklığı ile GAP İnşaat Yatırım ve Dış Ticaret AŞ birer teklif sundu.

'İstanbul Uluslararası Finans Merkezi Özel Proje ve Rekreasyon Alanı Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi' ihalesi 1. oturumu, Emlak Konut GYO Genel Müdürlüğü'nde yapıldı. Kapalı zarf usulü yapılan ihalede Ege Yapı Limited Şirketi, Maymetropol Yapı İnşaat ve Emlak Pazarlama İş Ortaklığı 1 Milyar TL artı KDV teklif verdi. GAP İnşaat Yatırım ve Dış Ticaret AŞ ise 1 milyar 150 milyon lira artı KDV teklif sundu. Varyap Varlıbaş İnşaat ve Torunlar GYO ise ihaleye teklif vermedi. 

NTVMSNBC'nin haberine göre, dosyaların incelenmesinden sonra ihalenin ikinci oturum tarihi isteklilere yazıyla bildirilecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/finans-merkezi-icin-iki-teklif-geldi_100233.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!