Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

İMSAD, İnşaat Sektörünün Geleceğini Masaya Yatıracak

Türkiye İMSAD tarafından 2009 yılından bugüne gerçekleştirilen Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi yine bütün inşaat sektörünü yine bir araya getirecek. 26 Kasım Perşembe günü gerçekleştirilecek olan 4 oturumlu buluşmada “Değişen Dünya ve Gelişen Malzeme” teması işlenecek.

yapı.com.tr
İMSAD, İnşaat Sektörünün Geleceğini Masaya Yatıracak

Bu yıl gerçekleştirilecek yedinci zirvede, “Değişen Dünya Gelişen Malzeme” temasıyla geleceğin dünyasında sektör olarak nasıl bir konum belirlenmesi gerektiği konusu masaya yatırılacak. Moderatörlüğünü televizyon programcısı ve gazeteci Cüneyt Özdemir’in yapacağı ve toplamda dört oturumdan oluşacak buluşmanın her oturumunda, alanında uzman konuşmacılar sektör profesyonelleriyle buluşacak.

500'ü aşkın katılımcı bekleniyor

Zirvenin ilk oturumunda; değişen dünya temasıyla yeni sanayi devrimi ve teknolojik gelişimler, ekonomik, sosyal ve çevresel sürdürülebilirlik, savaş, anlaşma ve sermayenin el değiştirmesi gibi konuları kapsayan hem siyasal hem de ekonomik değişim konusu işlenecek. Programın ikinci oturumunda, dünyadaki değişimin yapılaşmaya olan etkileri işlenirken; üçüncü oturumda, değişen ve gelişen teknolojiyle malzeme sektöründen beklentiler; dördüncü oturumda ise, gelişimi ve değişimi yönetmek konusu hakkında bölgelerinde inovatif projelere imza atmış yerel yönetimler değerlendirme yapacak. Zirve kapsamında oturum aralarında düzenlenecek dört özel sunumda ise inovasyon, sürdürülebilirlik, teknolojide yeni trendler, tasarım, gelecekte insan ve tüketim toplumunda alışkanlıklar konuları yabancı ve yerli uzman konuşmacılar tarafından ele alınacak. 

http://www.yapi.com.tr/haberler/imsad-insaat-sektorunun-gelecegini-masaya-yatiracak_138018.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!