Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Kanal İstanbul İtirazları için Dikkat Çeken Gelişme

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na bağlı İstanbul Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü, 27 Aralık Cuma günü için işlem kabul edilmeyeceğini açıklarken, hafta sonu ve yeni yıl resmi tatilleri nedeniyle itiraz dilekçeleri işleme alınmayacak.

yapi.com.tr
Kanal İstanbul İtirazları için Dikkat Çeken Gelişme

Türkiye Cumhuriyeti Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na bağlı İstanbul Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü'nün akşam saatlerinde resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, “27.12.2019 cuma günü yeni hizmet binasına taşınma işlemlerinden dolayı müdürlüğümüzün Gelen - Giden Evrak Birimleri kapalı olacaktır. Bilgilerinize sunarız.” ifadelerine yer verdi.

Cumhuriyet’te yer alan habere göre; Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB), çevre ve meslek örgütleri ile yurttaşların Kanal İstanbul projesine ilişkin görüş ve itirazlarını 2 Ocak 2020 tarihine kadar iletebileceklerini belirtmişti.

Ancak  İstanbul Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü’nün yaptığı son duyuruyla itiraz dilekçelerinin verilebilmesi için yurttaşların bugünle (26 Aralık) birlikte üç buçuk günü kalıyor. Hizmet binasının taşınması dolayısıyla cuma günü dilekçeler kabul edilmezken, hafta sonu yarım gün sayılan 31 Aralık ve tatil günü olan 1 Ocak’ta da itiraz dilekçeleri teslim edilemeyecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kanal-istanbul-itirazlari-icin-dikkat-ceken-gelisme_176799.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!