Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Side'ye Yeni Müze Projesi

Kelebek Mobilya Mağazalarına Philips Işığı

Philips, Türkiye’nin ilk panel mobilya ve mutfak üreticisi Kelebek Mobilya ile başlatılan işbirliği çerçevesinde Avcılar mağazasının aydınlatmasını yeniledi.

yapi.com.tr
Kelebek Mobilya Mağazalarına Philips Işığı

Philips, tümüyle bir renevasyon süreci geçiren Kelebek Mobilya’yla başlatılan işbirliği kapsamında, Avcılar mağazasının aydınlatmasını mağazanın yeni konseptine göre yeniden yapılandırdı. Luxspace Micro, Stylid Compact, Storeflux Rim ürünleri kullanılarak yeniden yapılandırılan mağaza, homojen ve sıcak ışık renkleri kullanılarak aydınlatıldı.

Ürün gamındaki ödüllü ve karbon nötr sertifikalı LED ürünler ile hem tüketicilere hem de profesyonellere; tasarım, esneklik, dayanıklılık ve enerji verimliliği açısından büyük fırsatlar sunan Philips’in genel aydınlatmaya yönelik ürünlerinden olan Luxspace Micro, her bir armatür için toplam 11W güç harcayan Luxspace ailesinin bir üyesi. Ürün aydınlatmasına yönelik olarak konumlandırılmış Storeflux ailesinden olan Storeflux Rim ise her bir ışık kaynağı için 16W, 25W ve 40W güç tüketimi sunarken; buna bağlı farklı ışık akılarına sahip seçenekleri bulunduruyor.

Genel aydınlatmanın yanı sıra, öne çıkarılmak istenen teşhir ürünlerine yönelik olarak gerçekleştirilen bölgesel aydınlatma sağlayan bir seri olan Stylid ailesinin spot ürünü Stylid Compact ise, her bir armatür başına 23W güç tüketiyor. Enerji tüketiminde sağladığı tasarrufun yanı sıra LED armatürlerde yeni ulaşılan bir teknoloji olarak kabul edilen, yüzde 90 renksel geriverime özelliğine de sahip Stylid Compact, sahip olduğu birbirinden farklı ışık güçleri ile vurgulanmak istenen bölümleri öne çıkaran bir ışık kaynağı sunuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kelebek-mobilya-magazalarina-philips-isigi-_110069.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!