Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Lord's Natwest Medya Merkezi

Natwest Medya Merkezi’ni gerçekleştirdiğimiz Lords’ta yenilikçi strüktürlere dair bir tür gelenek var. Tasarımın çıkış noktası, Lords’un kendine has doğasına saygı göstermek ve onu korumak, aynı zamanda da ona yeni çağın habercisi olacak, dünyanın en çağdaş ve göz kamaştırıcı medya merkezini sağlamaktı.Natwest medya Merkezi, bu yüzyılın en yenilikçi yapılarından biri. Bina, dünyanın ilk alüminyumdan imal edilmiş kabuk tasarımı. Bu yüzden de yalnızca yeni bir üç boyutlu estetiğin ortaya çıkarılması değil, inşaat yöntemleri açısında da çığır niteliği taşıyor.

Yapı, inşaat endüstrisi tarafından değil, bir tersane de üretildi. Tekne yapım teknolojisinin en son olanaklarından faydalanılarak gerçekleştirilen strüktür, zeminden 15 metre yükseltildi. Zeminin kotundaki planın izlerini takip eden yapının aerodinamik kontürleri, onu çevreleyen pürüzsüz, beyaz ve lehimsiz kabuk ile şekil buluyor.

Yapının batıya bakan şeffaf cephesi, Lords’ta oynanan oyunların tüm dünya medyası tarafından parlama veya yansıma olmadan engelsiz izlenebilmesi için düşünüldü.


http://www.yapi.com.tr/haberler/lords-natwest-medya-merkezi_95862.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!