Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Nurus, Antalya’da Hedef Büyüttü

Mobilya üreticisi Nurus, Antalya’daki mağazasını artan talepleri karşılamak adına yeni adresinde daha da efektif hale getiriyor. Mağazanın açılış töreninde, 3 yeni ürün ilk kez tanıtıldı.

yapi.com.tr
Nurus, Antalya’da Hedef Büyüttü

Nurus, büyüme stratejisi kapsamında artan talepleri karşılamak adına Antalya mağazasını yeni adresinde daha da efektif hale getiriyor. Yeni mağazanın açılış töreni 7 Ekim Cuma günü gerçekleştirildi. Nurus Yönetim Kurulu Başkanı Güran Gökyay, Nurus CEO’su Dinçer Sinici ve Nurus Antalya Bayi sahibi Nurgül Yılmazmaden’in ev sahipliği yaptığı davette Antalya’nın önde gelen mimar, tasarımcı ve işadamları ağırlandı. Açılışta konuşma yapan Dinçer Sinici, ‘’Antalya turizm sektöründe yaşanan geçici daralmaya rağmen en önem verdiğimiz şehirlerimiz arasında yer alıyor. Antalya’daki talebin artışını gözlemliyor ve gelecek yıllarda bu talebin hızlanacağına inanıyoruz. Duygusal zeka kattığımız ürünlerimiz ile Türkiye'de 11 şehirde mağazalarımızla yer alıyoruz. Ülkemizin ekonomi ve gelişimi ile öne çıkan şehirlerinden biri olan Antalya’da hedef büyütmekten büyük mutluluk duyuyoruz’’ dedi.

Üç yeni ürünün lansmanı yapıldı

Renée çalışma masaları ile masaları çalışma ortamında fiziksel hareketi destekleyen yükseklik ayarı ve tablet, telefonun, Bluetooth 4.0 teknolojisini kullanmaya olanak sağlayan Otto ve Claire ürünlerinin tanıtımını Nurus Yönetim Kurulu Başkanı Güran Gökyay gerçekleştirdi. Türk firmalarının ancak katma değerli ürünler ve hizmetler yaratarak rekabet avantajı sağlayabileceğini aktaran Gökyay, şunları söyledi: “Alman Tasarım Konseyi, dünyada inovasyon ve tasarımın en tutucu kulübü. Çok az marka bu konseye üye olabiliyor. Ancak vizyonunda inovasyonu barındıran ve bu vizyonla stratejisini hayata geçiren markalar bu konseye üye olmayı başarabiliyor. Biz bu konseyde bulunan tek Türk markası olarak gurur duyuyoruz. Kazandığımız başarılar tesadüf değil. Bugün burada tanıttığımız Renée, Otto ve Claire isimli ürünlerimizi Köln’deki Orgatec fuarında da sergileyecek ve tüm dünyanın beğenisine sunacağız. Nurus olarak uluslararası normlara da uymanın ötesinde bir titizlikle sertifikalı malzemeleri seçiyor, tasarım ve üretim süreçlerimizi doğaya ve insana saygılı, sürdürülebilir bir çerçevede gerçekleştiriyor ülkemizi uluslararası arenada gururla temsil ediyoruz.”

 Nurus Antalya mağazasının sahibi olan Nurgül Yılmazmaden açılışta yaptığı konuşmada, Nurus’un 3 yeni ürünün lansmanının Antalya’da yapılmasından duyduğu mutluluğu dile getirdi. Nurgül Yılmazmaden, sözlerini şöyle sürdürdü: “Dünya çapında ödüller alan ve dünyaca ünlü tasarımcılarla çalışan; sağlık ve tasarımı bir araya getiren Nurus markasını Antalyalılarla buluşturduğumuzdan dolayı çok sevinçli ve heyecanlıyız. Turizmin ana merkezlerinden Antalya’ya inanıyor ve bu inançla bölgeye yatırım yapmaktan gurur duyuyoruz. ’’   

 

 

http://www.yapi.com.tr/haberler/nurus-antalyada-hedef-buyuttu_151311.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!