Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 

Nurus Yeni ve Yenilenen Tasarımları ile Orgatec 2014 Fuarı’ndaydı

Nitelikli tasarımları ile yurtiçi ve yurt dışında birçok özel projeye imza atan Nurus, yeni ve yenilenen tasarımları ile dünyanın en prestijli uluslararası ofis yönetim ve tasarım fuarlarından biri olan Orgatec 2014’te yer aldı.

yapi.com.tr
  • Nurus Yeni ve Yenilenen Tasarımları ile Orgatec 2014 Fuarı’ndaydı
  • Nurus Yeni ve Yenilenen Tasarımları ile Orgatec 2014 Fuarı’ndaydı
  • Nurus Yeni ve Yenilenen Tasarımları ile Orgatec 2014 Fuarı’ndaydı
  • Nurus Yeni ve Yenilenen Tasarımları ile Orgatec 2014 Fuarı’ndaydı
  • Nurus Yeni ve Yenilenen Tasarımları ile Orgatec 2014 Fuarı’ndaydı
  • Nurus Yeni ve Yenilenen Tasarımları ile Orgatec 2014 Fuarı’ndaydı

Modern çalışma yapısının getirdiği esnek çalışma biçimleri ve özelliklerinin sergilendiği en önemli etkinliklerden biri olan ve Almanya'nın Köln kentinde düzenlenen Orgatec Uluslararası Ofis Teknolojileri ve Tasarım Fuarı'nda Nurus, fuara özel olarak hazırlanan stant alanı ile ziyaretçilere farklı çalışma alanlarını deneyimlenebildikleri ayrıcalıklı bir konsept sundu.

Nurus’un yeni ve yenilenen birçok ürününün sergilendiği Orgatec 2014 Fuarı’nda çalışma masa ve sistemlerinin en yenisi Pila, yeni ahşap ayakları ile ziyaretçilere sunulurken; bireysel çalışma alanlarından resmi olmayan ekip toplantılarına zengin bir çözüm sunan Isola panel sistemi de fuardaki yerini aldı.

Nurus’un fuardaki stant alanın içinde yer alan 'Executive Space' alanı, yönetici çalışma alanını yaşam alanından farksız kılan yapısı ile ayrıcalıklı bir atmosfer yarattı. Bu özel alanda Good Design ödüllü Inno yönetici serisine ek olarak; yönetici alanlarına sunduğu ikonik ürünleri ile Bernhardt Design by nurus serisi yer aldı. Hiyerarşiyi sorgulayarak eşitlikçi bir toplantı düzeni sunan ve günümüz teknolojisinden destek alarak farklılaştırılan tasarımı ile To, Stefan Brodbeck tasarımı yeni Alava sandalye ve yönetici alanlarına bambaşka bir tanımlama sunan yeni Ashbury serisi de dikkat çeken diğer ürün gruplarıydı.

Konforu ergonomi, sağlık ve motivasyon felsefesi ile birleştiren 'We Do Sit' alanı ise iş hayatındaki en büyük destekçimiz çalışma koltuklarını bir arada sundu. Bu alanda ziyaretçiler, Sacha, Waves, Uneo ve yenilenen Boomerang’ı deneyimleme fırsatı buldular. Buna ek olarak farklı renk seçenekleri ile Breeze, Me Too, Core, D Chair ve Trea da ziyaretçilerin beğenisine sunulan diğer ürünler arasında yer aldı.

Toplantının tanımını değiştiren Pitstop&Lodge en güncel hali ile fuarda yer alırken; sosyalleşme alanlarında bir kesişim ve buluşma noktası olan Have a Break ve toplantıları rastlantısal alanlara dönüştüren Picnic de yenilenen tasarımları ile görücüye çıktı. Oturma sisteminde yeni alışkanlıklar öneren Stone ise fuarda yeni yüzü ile sergilendi.

Nurus, fuarda ayrıca genel fuar alanı içindeki yeniliklerin tartışıldığı, sektörün bilgi ve deneyimlerini paylaştığı fuarın ana konferans alanı Trend Forum alanının da sponsorluğunu üstlendi. Nurus’un sponsorluğunu üstlendiği bu önemli etkinlik alanına, Atilla Kuzu tasarımı Taklamakan bankların sıralandığı bir bulvardan geçilerek ulaşıldı. Nurus, konuşmalar boyunca dinleyicilere Orgatec 2014 konseptlerini ve yeni ürünlerini fuara özel olarak hazırladığı kısa filmi ile aktardı.

Nurus, Orgatec 2014 Fuarı kapsamında 22 Ekim Çarşamba günü ziyaretçilerine özel bir davet de verdi. Bu özel davette ziyaretçiler, Nurus’un en yeni ve yenilenen ürünlerini yakından görmenin yanı sıra Türk mutfağının farklı lezzetleri ile de tanışma imkanı buldu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/nurus-yeni-ve-yenilenen-tasarimlari-ile-orgatec-2014-fuarindaydi_125836.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!