Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Sukutusu'ndan Ankara'ya Avrupa'nın En Büyük Su Arıtma Makineleri Fabrikası

Waterbox Sukutusu Yönetim Kurulu Başkanı Ermiş, ''Türkiye'ye başta Çin olmak üzere, Uzakdoğu'dan ciddi miktarda kalitesi belirsiz su arıtma makinesi girişi oluyor. Biz bu yatırımla, ithal edilen su arıtma makinelerine karşı rekabet gücümüzü arttırdık'' dedi.

yapi.com.tr / AA
1 Sukutusu'ndan Ankara'ya Avrupa'nın En Büyük Su Arıtma Makineleri Fabrikası

Avrupa'nın en büyük su arıtma makineleri fabrikası, başkent Ankara'da açıldı. Fabrikanın açılışında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Waterbox Sukutusu Yönetim Kurulu Başkanı Emre Ermiş, tesisin yüzde 100 yerli sermaye ve 10 milyon lira yatırımla kurulduğunu belirterek, ''Türkiye'ye başta Çin olmak üzere, Uzakdoğu'dan ciddi miktarda kalitesi belirsiz su arıtma makinesi girişi oluyor. Biz bu yatırımla ithal edilen su artıma makinelerine karşı rekabet gücümüzü arttırdık'' diye konuştu.

Su arıtma makineleri pazarında ciddi bir boşluk olduğunu kaydeden Ermiş, ''Türkiye'de 100 evin sadece 5'inde su arıtma makinesi bulunuyor'' dedi. Ermiş, damacana su konusunda yaşananların sektörü çok olumlu etkilediğini ifade ederek, Temmuz-Ağustos ayı satışlarının yüzde 30 artış gösterdiğini dile getirdi. Su arıtma makinelerinin kendilerini kısa sürede amorti ettiğini de söyleyen Ermiş, ''Ürünlerimiz kendilerini işyerlerinde 6-12 aysa, evlerde ise 1-1,5 yıl arasında kendisini amorti ediyor'' ifadelerini kullandı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/sukutusundan-ankaraya-avrupanin-en-buyuk-su-aritma-makineleri-fabrikasi_102374.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • Hayatın vazgeçilmezi olan suyumuz için böyle bir yatırım yapanları, emeği geçenleri takdir ve tebrik ediyorum. Yolları açık, gelecekleri aydılık ve ışıkları bol olsun. Yürüsünler, aşsınlar, taşsınlar. Bu ülke, bu mübarek topraklar her şeyi kaldırır. Firmalarımız büyümüz, ülkemiz büyümüz, görüşlerimiz büyüsün. Su ile ilgili böyle bir yatırımın yanına su ile ilgili bir kültür sanat çalışmasına ait güzel haberleride kendilerinden beklediğimizi belirtmek isterim. Bizler Adell Armatür A.Ş olarak su armatürleri, tesisat ürünleri üretmenin yanında su ve hamam kültürü ile eşsiz eserleren oluşan bir koleksiyon yapıyoruz. Bunun yanında su kültürünün yaygınlaşması, suyu çok boyutlu bir nimet olarak anlamak için yayınlar yapıyor, görüşlerimizi üniversitelerde, basın ve yayın kuruluşlarında paylaşıyoruz. www.ab-ihayatsergisi.com.tr adresinde bazı çalışmalarımız görülebilir. Kültürlü, hoşgörülü nice hayat yolculuğu diliyorum. Su gibi coşkulu, su gibi duru ve su gibi aziz olunuz. RECEP ALİ TOPÇU YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!