Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Yıldız Entegre İş Ortaklarıyla ‘Geleceği’ Konuştu

Yıldız Entegre, yeni kurumsal logo ve marka mimarisinin, dijital dönüşüm projelerinin, ürünlerinin lansmanını 11-14 Aralık tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirdi.

yapi.com.tr
Yıldız Entegre İş Ortaklarıyla ‘Geleceği’ Konuştu

Yıldız Entegre'nin “Geleceğe Yıldız Gibi Bak” teması üzerine gerçekleştirilen buluşmada 2018 yılı değerlendirilirken geleceğe ilişkin planlar ve hedefler konuşuldu. Etkinliğe Türk ve yabancı iş ortakları, Yıldız Entegre’nin üst düzey yöneticileri ve çalışanları katıldı. İlk gün bayilerle gerçekleştirilen toplantılar daha sonraki günlerde ustalar, marangozlar, tasarımcılar ve mimarlarla devam etti.

”Geleceğe Yıldız Gibi Bak” buluşmasının ilk günü, Yıldız Entegre Türkiye Satış Direktörü Selçuk Ormancı’nın açılış konuşmasıyla başladı. Ardından Romanya Satış ve Pazarlama Direktör Yardımcısı Bahadır Çuhacıoğlu global bir marka olarak Yıldız Entegre’nin çalışmalarını anlattı. Toplantı Ercüment Şansal’ın moderatörlüğünde Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Ercan Şahin’in yeni Yıldız Entegre kurumsal logosu ile yeni marka mimarisini anlattığı sunumuyla devam etti. Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdür Yardımcısı Melike Alkan “Değişimi yakalayan ayakta kalacak” diyerek şirketin dijital dönüşüm sürecini aktardı. Ahmet Şerif İzgören’in ”Sizin dükkan torunlara kalır mı?” başlıklı konuşması izlendi.

İkinci günde, Ürün-Kategori Birim Yöneticisi Murat Genççağlar ürün gruplarındaki yapılanmayı ve yeni renklerin sunumunu gerçekleştirdi. Satış müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirilen panel sırasında müşterilerin soruları cevaplandı. Toplantının üçüncü gününde parke ve kapı ustaları yanı sıra marangozlarla bir araya gelen Yıldız Entegre, dördüncü günde ise mobilya ve mimariye yön veren tasarımcılar, mimarlar ve tedarikçileri ile buluşarak lansman toplantısını tamamladı.

Yıldız Entegre’nin Yıldız Trend ana markası altında yeni ürün grubu olan Lak paneller ile 18 yeni MDF/Sunta Lam rengi showroom alanında sergilendi. 2018’te Kartepe merkezinde kurulan lak panel tesisi ile üretime başlayan yeni lak ürünlerin yarattığı ayna etkisi, derinlik hissi ve kaliteli yüzeyleri ise talep gördü. Yeni parke dekorlarının ve Variodor kapıları bir diğer showroom alanında sergilenirken, misafirler dijital görüntüleme sistemi ile tüm parke dekorlarını gerçeğe en yakın şekilde simule edilmiş olarak deneyimleme fırsatı buldu. Alana kurulan büyük ekran ile misafirler Yıldız Entegre’nin yeni aplikasyonunu deneyimledi.