Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Yıldız Entegre’de Gelecek Şimdi Başlıyor

Gücünü doğadan alan, doğanın içinden gelen; kullandığı her malzemede ve üründe insanı odağına alan Yıldız Entegre, kurumsal kimlik çalışmaları kapsamında logosunu da doğadan ilham alarak yeniledi.

yapi.com.tr
Yıldız Entegre’de Gelecek Şimdi Başlıyor

Doğanın her yerinde görmeye alışık olduğumuz yaprak figürü markanın ismindeki yıldız figürü ile birleştirilerek, faaliyet alanıyla kurumsal kimliğin bütünleştirilmesinde önemli bir rol oynadı. Her bir köşesi yapraklardan oluşan yıldız formu, Yıldız Entegre’nin yeni logosunu oluşturdu.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Yıldız Entegre Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Yıldız, “Teknolojik gelişmelerin; ürün, pazarlama biçimleri, tüketici beklentileri ve rekabet koşullarını yeniden şekillendirdiği çağımızda, iş yapış modellerinin de bu değişime uyum sağlaması kaçınılmaz. Biliyoruz ki geleceği şekillendirecek şirketler; içinde bulunduğumuz hızlı değişime uyum sağlarken, sürdürülebilir ve etki yaratan büyümeyi gerçekleştiren şirketler olacak. Orman ürünleri sektöründe dünyanın ilk 10 şirketi içinde yer alan Yıldız Entegre olarak, 5 nesildir süre gelen deneyimimiz ve uzmanlığımızdan aldığımız güçle, ‘Gelecek Şimdi Başlıyor’ diyoruz ve bu hedef doğrultusunda yenilenen logomuzla, sahip olduğumuz değerlerin yaşamakta olduğumuz çağı yakaladığını anlatmak istiyoruz” şeklinde konuştu.“Yarınları Sağlam Temeller Üzerine Kuruyoruz”
Yeni dönemde özellikle 5 kavramın kendileri için büyük önem taşıdığını sözlerine ekleyen Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Yıldız; “Yeni logomuzda öne çıkan değerlerimiz, güçlü yarınların temellerini sürdürülebilir bir şekilde atmaya devam edeceğimizi ortaya koyuyor: Yüksek standart! Global! Kreatif! İnovatif! Uzman! Orman ürünleri sektöründe girişimci ve yenilikçi bir yaklaşımla her zaman fark yaratan bir şirket olarak hedefimiz, sahip olduğumuz global değerleri ve inovatif bakış açısını, engin bilgi birikimimiz ve yüksek standart ile birleştirip, yarınları sağlam temeller üzerine kurmak” dedi.

“Bugün Ürettiklerimiz Yarınlarımızı Tüketmesin”
Bugüne kadar global bir oyuncu olarak faaliyet gösterdikleri her pazarda, ‘doğaya ve insana saygı’ ilkesiyle hareket ettiklerinin altını çizen Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Yıldız şöyle devam etti: “Yıldız Entegre olarak, kurulduğumuz günden bu yana yenilikçi çözümler üreten, hayata değer katan bir şirket olduk. Geleceği hazırlarken de ‘bugün ürettiklerimiz, yarınlarımızı tüketmesin’ anlayışıyla, içinde yaşadığımız dünya için değer yaratmaya devam edeceğiz.”

http://www.yapi.com.tr/haberler/yildiz-entegrede-gelecek-simdi-basliyor_168414.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Sikalastic®-835 I

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!