Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Yalıtımın Mavi Yüzü'nün Fotoğrafı Berker Dalmış'tan

Blue'Safe Mavi Kale'nin düzenlediği ve herkesi enerji tasarrufuna odaklanmaya çağıran 'Yalıtımın Mavi Yüzü' Fotoğraf Yarışması sonuçları açıklandı. Jürinin değerlendirmesi sonucunda birinci seçilen Berker Dalmış, 6000 TL’lik ödülü almaya hak kazandı.

yapi.com.tr
Yalıtımın Mavi Yüzü'nün Fotoğrafı Berker Dalmış'tan

Berker Dalmış, yarışmanın birincisi oldu

"Isı yalıtımının bireyleri ilgilendiren tasarruf, sağlık, konfor, güvenlik gibi etkilerinin yanısıra ülkeyi ve hatta dünyayı etkileyen ekonomik ve çevresel faydaları bulunuyor. Ülkemizdeki uygulamalar, benzer ülkelerin uygulamalarıyla karşılaştırıldığında, bu faydaların yeterince bilinmediği görülüyor" diyen Blue'Safe Mavi Kale'nin düzenlediği ve herkesi enerji tasarrufuna odaklanmaya çağıran 'Yalıtımın Mavi Yüzü' Fotoğraf Yarışması sonuçları açıklandı. 'Yalıtımın Mavi Yüzü' projesi kapsamında Türkiye Fotoğraf Sanatları Federasyonu (TFSF) desteğiyle düzenlenen yarışmada değerlendirmeye kalan 520 fotoğraf içinden 7 kişi dereceye girerken, 18 kişi de sergileme ödülüne hak kazandı.


Foto: Yarışma jürisi

Bennu Gerede, Hakan Hatay, 9 Eylül Üniversitesi Fotoğrafçılık Bölümü Başkan Yardımcısı Beyhan Özdemir, Mardav Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alper Doğruer ve Kalekim Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Altuğ Akbaş’tan oluşan jürinin değerlendirmesi sonucunda birinci seçilen Berker Dalmış, 6000 TL’lik ödülün sahibi oldu.

İkinciliğe değer bulunan Gökhan Turunç 5.000 TL ödül alırken, yarışmada üçüncülüğü elde eden Cüneyt Çelik 3.000 TL ödül almaya hak kazandı. Ayrıca 4 eser, 1000’er TL’lik mansiyon ödülü alırken, 18 fotoğraf da sergileme ödülü aldı.Mehmet Fatih Yaldız'ın fotoğrafı

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/yalitimin-mavi-yuzunun-fotografi-berker-dalmistan_90281.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!