Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

15 Milyon Lira Harcanan Millet Bahçesi Bakımsız Kaldı

Sivas'ta 4 Eylül Stadyumu'nun yerine yapılan ve geçtiğimiz yıl Haziran ayında açılan millet bahçesinin bakımsızlığı dikkat çekiyor.

yapi.com.tr
15 Milyon Lira Harcanan Millet Bahçesi Bakımsız Kaldı

Sivas 4 Eylül Stadyumu’nun yerine yapılan ve 15 milyon lira harcanan Millet Bahçesi bir yıl içerisinde adeta dökülmeye başladı. Sivas Milletvekili Ulaş Karasu, bir yıl önce 15 milyon lira maliyetle açılan millet bahçesinin son halini gösteren fotoğrafları paylaştı. Karasu, ”Açılışında tam kadro kurdele kesen iktidar vekilleri bu tabloya ne diyecek?” diye sordu.

Sözcü’den Orhan Bozkurt ve Müslüm Evci’nin haberine göre; CHP Sivas Milletvekili Ulaş Karasu, bir yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, video konferans sistemi ile katıldığı törenle açılan millet bahçesinin son halini gösteren fotoğrafları paylaştı.

CHP Milletvekili Karasu sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, ”Bir yıl önce 15 milyon lira maliyetle açılan Sivas Millet Bahçesi’nin son hali. Mozaikler dökülmüş, çevre düzenlemesi yok, bakımsızlık her yeri sarmış. Açılışında tam kadro kurdele kesen, Cumhurbaşkanına teşekkür için sıraya giren iktidar vekilleri bu tabloya ne diyecek?” diye sordu.