Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 
SONRAKİ HABER: Enerji Cimrisi "Pasif Ev"

4. Uluslararası İskele Kalıp Fuarı Kapılarını Açtı

Uluslararası kurallara ve yeni çıkan tebliğin şartlarına uygun olarak üretilmiş inşaat iskelesi ve kalıp sistemlerinin sergilendiği İskele Kalıp Fuarı'nın 4.'sü, Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi'nde başladı. 3D yazıcılarda üçboyutlu baskı teknolojilerini odağına alan ve Türkiye'de ilk kez düzenlenen 3D PRINT EXPO TURKEY de kapılarını açtı.

yapi.com.tr
4. Uluslararası İskele Kalıp Fuarı Kapılarını Açtı

İnşaat firmaları, taşeronlar, iş güvenlik uzmanlarına yönelik hazırlanan ‘Ahşap ve Ön Yapımlı Çelik ile Alüminyum Alaşımlı Bileşenlerden Oluşan Dış Cephe İş İskeleleri Tebliği’, 1 Temmuz 2015’de yürürlüğe girmeye hazırlanıyor. Sektör profesyonellerinin tüm eksikliklerini tamamlanması için bir fırsat sunan 4. İskele Kalıp Fuarı, iskele sistemlerini ve inşaatlardaki tüm iş güvenliği ekipmanlarını aynı çatı altında buluşturdu.

Demos Fuarcılık tarafından organize edilen ve dünyada yapılan tek 'iskele kalıp ihtisas fuarı' olma özelliği taşıyan fuar, 15 Şubat Pazar gününe kadar görülebilecek. Fuarda, ‘Ahşap ve Ön Yapımlı Çelik ile Alüminyum Alaşımlı Bileşenlerden Oluşan Dış Cephe İş İskeleleri Tebliği’ne uygun olarak üretilen inşaat iskeleleri ilk kez sektör profesyonellerinin karşısına çıkıyor.

Fuarda aynı zamanda inşaat sektöründeki güvenlik eksiklerini tamamlamak ve Türkiye’deki iş kazalarını sıfır noktasına indirmek amacıyla 12-13 Şubat günlerinde ‘İş Sağlığı Ve Güvenliği Zirvesi’ ile ‘İskelede Güvenlik Projesi Gip’ konuları da masaya yatırılacak.

3 Boyutlu Baskı Teknolojileri Fuarı da kapılarını açtı

4. İskele Kalıp Fuarı ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilen ve Türkiye'de bir ilk olma iddiasını taşıyan 3D PRINT EXPO TURKEY fuarı da bugün kapılarını açtı. Yine Demos Fuarcılık tarafından düzenlenen ve İstanbul Fuar Merkezi 11. Hall’de ziyaretçileriyle buluşan fuar, ROLLEXPO Rulman ve Makina Aksamları Fuarı ile aynı anda aynı alanda gerçekleşiyor. 3D yazıcılarda üçboyutlu baskı teknolojileri, makine üretiminde, otomotiv sanayinde, yapı işlerinde, aksesuar, ayakkabı tasarımı, endüstriyel ve mimari tasarım, eğitim alanında, bilimsel çalışmalarda, tıp sektöründe vb. birçok alanda kullanılıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/4-uluslararasi-iskele-kalip-fuari-kapilarini-acti_128613.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Newlux PC Modüler Paneller

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!