Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Akçansa ‘Yapı Club Kart’ıyla Kazandıracak

Akçansa Yapı Club Kart, tüm Akçansa ürünlerinin tek kanaldan hızlı bir şekilde tedarik edilmesini sağlıyor. Böylece iş ortaklarının hem verimliliğine, hem de karlılığına olumlu katkıda bulunuyor. Pilot uygulaması Akçansa ürünleriyle başlayan Yapı Club Kart, sisteme diğer yapı malzemesi şirketlerinin de katılımıyla daha geniş bir ağa sahip olacak

yapi.com.tr
Akçansa ‘Yapı Club Kart’ıyla Kazandıracak

Yapı Club Kart’ın en önemli özelliği, farklı markaları ve onların bayilerini, iş ortaklarını da bir araya getirerek geniş bir ağ oluşturması. Yapı Club Kart ile iş ortaklarının memnuniyetini artırmayı hedefleyen Akçansa'nın Genel Müdürü Hakan Gürdal, Yapı Club Kart’a ilişkin yaptığı açıklamada, “Kurulduğumuz günden bu yana şirketimiz ve iş ortaklarımız arasında iki tarafın da kazandığı bir ilişki kurduk. Şimdi bu ilişkiyi daha da geliştirdik ve Yapı Club Kart projesini hayata geçirdik. Sektörde bir ilk olan Yapı Club Kart, sadece Akçansa’nın değil farklı markaların ürünlerinin de tek kanaldan hızlı bir şekilde tedarik edilmesine yardımcı oluyor. Böylece iş ortaklarımızın verimliliğine de karlılığına da doğrudan katkı sağlıyor” diye konuştu.

‘Yapı Club Kart’ı kullanmak çok kolay

Karta sahip olanların yapması gereken tek şey, Yapı Club Kart sistemini bilgisayarlarına yüklemek. Böylece firmalar diledikleri markalardaki ürünler ve kazanacakları puanlar hakkında www.yapiclub.com adresinden bilgi edinebilecek. Yapı Club Kart sahipleri, yaptıkları alışveriş karşılığında kazanacakları puanlarla kampanya kataloğundan birbirinden özel hediyeler seçme fırsatına da sahip olacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/akcansa-yapi-club-kartiyla-kazandiracak_113284.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!