Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Akçansa'dan 3. Köprü Gezisi

Akçansa’nın referans projelerine uyarladığı MineCraft oyunu, faaliyet alanlarını gösteren interaktif haritası ve sanal gerçeklik projeleri dikkatleri üzerine çekti. Sanal gerçeklik gözlüğü ile 3. Köprü’yü yürüyerek geçen ziyaretçiler de farklı bir deneyim yaşadı.

yapı.com.tr
Akçansa'dan 3. Köprü Gezisi

Yapı malzemeleri şirketi Akçansa, bu yıl 10-14 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen 39. Yapı Fuarı’nda teknolojik standıyla ilgi odağı oldu. Akçansa, tüm dünyada 100 milyondan fazla kullanıcı ve 1 milyondan fazla anlık oyuncu sayısıyla dünyanın en fazla oynanan oyunu olan MineCraft’a referans projelerini de dahil etti. Böylece ziyaretçilere 3. Köprü, Türk Telekom Arena gibi dev referans projeleri, oyun içindeki Betonik City’de inşa edebilme şansı tanıdı.

Akçansa, Yapı Fuarı’na özel olarak Minecraft’a Betonsa’nın referans projelerini inşa etti. İnşaat için ise oyunda, 240 saatte 42 milyonun üzerinde tuğla kullanıldı. Akçansa standı ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaşırken, fuarın ilk gününde 500’ün üzerinde kişi sanal gerçeklik gözlüğü ile 3. Köprü’yü yürüyerek geçti.

Akçansa, tablet bilgisayar ve akıllı telefonların kamerası kullanılarak ekrana yansıyan gerçek görüntülerin sanal gerçeklik yoluyla zenginleştirilmesini sağlayan Artırılmış Gerçeklik uygulamasıyla da katılımcılara güncel projelerini tanıttı. Standı ziyaret edenler, interaktif harita üzerinden Akçansa faaliyet alanlarını tek bir dokunmatik ekran üzerinden görüntüledi.“Herkes için fark yaratan çalışmalara imza atıyoruz”

Akçansa’nın pazar dinamiklerini, müşterilerini ve müşterilerinin ihtiyaçlarını takip ederek yenilikçi yaklaşımlar sergilediğini belirten Akçansa Genel Müdürü Umut Zenar, “Akçansa, Türkiye’de yapı malzemeleri sektörünün lideri. Ancak bu liderlik, tek başına rakamsal performanstan kaynaklanmıyor. Öncü, yeniliklere değer veren bir şirket olarak, müşterilerimizin yenilikçi taleplerini karşılayacak ürün ve çözümler geliştiriyoruz. Herkes için fark yaratan çalışmalara imza atıyoruz“ dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/akcansadan-3-kopru-gezisi_144676.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!